-0.6 C
Sungurlu
22/09/2023
Sungurlu HaberleriGündemMOBESE Kameraları Yenileniyor

MOBESE Kameraları Yenileniyor

- Google Reklamı -

Yenilenen MOBESE kameralarıyla Sungurlu’daki olası olay ve suçların önüne geçilmesi ve olası olayların daha kısa sürede aydınlatılması planlanıyor.

Geçtiğimiz günlerde başlayan yenileme çalışmaları kapsamında teknolojinin son ürünleri olan kamera ve sistemler takılıyor. Yakın zaman içerisinde yenileme çalışmaları tamamlanması planlanırken, çalışmalar tamamlandığında görüntülerin Ankara'dan da izlenebileceği belirtildi. | Sungurlu Haberleri

 – Montaj Çalışmalarını KAREL Elektronik Yapıyor
Savunma Sanayi müsteşarlığı tarafından ihale edilen ASELSAN tarafından yürütülen Kent Güvenlik Yönetim Sistemi (KGYS) kurulumu işi kapsamında Sungurlu’da 24 görüntüleme noktası ve ilçe giriş çıkışlarında 2 adet Plaka Tanıma Sistemi (PTS) montaj çalışmaları KAREL Elektronik Tic. San. A.Ş. tarafından yapılıyor.
80 il ve ilçelerinde yürütülen proje ile tek tip yerli  görüntü izleme yazılımı kullanılıp olup, Milli yazılım sayesinde tüm görüntüler kriz merkezlerinde anlık olarak izlenebileceği söylendi. PTS sayesinde tüm il ve ilçelerin araç giriş çıkışları kontrol altına tutulacağı ve kayıp, çalıntı, terör nitelikli aranan araçlar sisteme düştüğünde anlık olarak alarm üreten PTS geçmişe yönelik araç geçiş sorgusu yapılabileceği öğrenildi.

TRY - Türk Lirası
USD
27,1156
EUR
28,9228
GBP
33,3419
RUB
0,2822
CNY
3,7105
JPY
0,1839

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu