MOBESE Kameraları Yenileniyor

Sponsor

Yenilenen MOBESE kameralarıyla Sungurlu’daki olası olay ve suçların önüne geçilmesi ve olası olayların daha kısa sürede aydınlatılması planlanıyor.

Geçtiğimiz günlerde başlayan yenileme çalışmaları kapsamında teknolojinin son ürünleri olan kamera ve sistemler takılıyor. Yakın zaman içerisinde yenileme çalışmaları tamamlanması planlanırken, çalışmalar tamamlandığında görüntülerin Ankara'dan da izlenebileceği belirtildi. | Sungurlu Haber

 – Montaj Çalışmalarını KAREL Elektronik Yapıyor
Savunma Sanayi müsteşarlığı tarafından ihale edilen ASELSAN tarafından yürütülen Kent Güvenlik Yönetim Sistemi (KGYS) kurulumu işi kapsamında Sungurlu’da 24 görüntüleme noktası ve ilçe giriş çıkışlarında 2 adet Plaka Tanıma Sistemi (PTS) montaj çalışmaları KAREL Elektronik Tic. San. A.Ş. tarafından yapılıyor.
80 il ve ilçelerinde yürütülen proje ile tek tip yerli  görüntü izleme yazılımı kullanılıp olup, Milli yazılım sayesinde tüm görüntüler kriz merkezlerinde anlık olarak izlenebileceği söylendi. PTS sayesinde tüm il ve ilçelerin araç giriş çıkışları kontrol altına tutulacağı ve kayıp, çalıntı, terör nitelikli aranan araçlar sisteme düştüğünde anlık olarak alarm üreten PTS geçmişe yönelik araç geçiş sorgusu yapılabileceği öğrenildi.

Sponsor
Sponsor
KaynakSungurlunun Sesi
Önceki İçerikSungurlu’da 724 Kişi Okuma-Yazma Öğrendi
Sonraki İçerikÜniversite ve Ortaokul Öğrencileri Resim Sergisi Açtı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz