Minik Yavrumuz İlk Adımlarını Çamurlu Yolda Atmayacak

Sponsor

İhtiyaç görülen cadde ve sokaklara kilitli parke ve bordür yapıldığını söyleyen Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, ”2018 yılı yol yapım programında bulunan Bahçelievler Mahallesi 2065. Sokakta kilitli parke ve bordür taşı döşeme çalışmalarımız sona erdi. 2067 sokak, 2082 sokak ve 2083 sokakta çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

Tek amacımız halkımızın tertemiz bir ortamda yaşamalarını sağlamak diyen Başkan Şahiner, “İnşallah en kısa sürede kilit parke taşı döşenmemiş, asfaltı atılmamış yol kalmayana kadar. İmkanlar dahilinde çalışmalarımız devam edecektir” dedi.

Sponsor
Önceki İçerikUyuşturucu Tacirlerine Göz Açtırmıyorlar
Sonraki İçerikİYİ Parti Adayı Karaman Teşekkür Etti
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz