Minik Rüzgar Sağlığına Kavuşuyor

Sponsor

Çorum’da yaşayan ve doğuştan kalbinin yarısı olmayan 3 yaşındaki Rüzgar Ege Şahin’e Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner sahip çıkarak, ameliyat masraflarını karşıladı.

Oğlunun sağlık sorunları nedeniyle yardım talebinde bulunan Zeynep Büşra Yalınız’ın yardım talebine karşılık veren Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, süreç boyunca anne ve oğlunun her zaman yanında olduklarını ifade etti. Ameliyat masraflarını karşılamasının yanı sıra manevi olarak da desteğini esirgemeyen Başkanımız Abdulkadir Şahiner’e teşekkür eden Anne Zeynep Büşra Yanılır, “Özel bir hastanedeki doktor, ameliyatı yapabileceğini söyledi. Ancak özel bir hastane olduğu için devlet tüm masrafları karşılamadı. Sayın başkanım elimizden tuttu ve Rüzgar’ın ameliyatı başarılı bir şekilde gerçekleştirildi.

Ameliyat sonrası yaklaşık 14 gündür yoğun bakımda idi. Bugün yoğun bakımdan çıktı ve durumu iyi çok şükür. Oğlum doğduğu günden bugüne mücadele ediyor. Bu ameliyat ile 3. ameliyatını oldu. Allah’ın izni ile bu son olacak inşallah ve oğlum sağlığına kavuşacak. Başkanım sadece maddi destek sağlamadı bize. Rüzgar’la yakından ilgilendi, manevi desteğini eksik etmedi. Ben Çorum’da ikamet ediyorum ama yardım eli Sungurlu’dan geldi. Çorum’da kimse sesimizi duymadı ya da duymak istemedi. Hakkını ödeyemeyiz. Allah kendisinden razı olsun ” dedi.

Sponsor

Konuyla ilgili konuşan Başkan Abdulkadir Şahiner;” Büşra hanımın yardım talebini görmezden gelmek mümkün değildi. Bir annenin çığlığına sessiz kalamazdık. Evladımız Rüzgar için ne yapılması gerekiyorsa yapacağımızı belirttik ve süreci başlattık. Annemiz ve evladımızın her an maddi manevi yanında olmaya çalıştık. Başkan yardımcım Sakine Hanım bizzat İstanbul’da ameliyatın gerçekleşeceği hastane ile irtibat kurarak, evladımızı doktorlara elleriyle teslim etti. Çok şükür sevinçli haberi aldık. İnanın şu an benden mutlusu yok, Rüzgar’ım sağlığına kavuştu. Büşra Hanımla zaten sürekli irtibat halinde idik. Zaman zaman tedavi süreciyle ilgili bilgi alıyorduk. İnşallah bundan sora da ailemizin yanında olmaya devam edeceğiz. “dedi

Sponsor
Önceki İçerikMalazgirt Zaferi, Şanlı Tarihimizin En Önemli Dönüm Noktasıdır
Sonraki İçerikBenzine 21 Kuruş Zam
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz