MİNİK ÖĞRENCİLERE OYUNCAK HEDİYE ETTİLER

Sponsor

Sungurlu Kaymakamı Fatih Görmüş, bu yıl 102. Yıldönümü kutlanacak olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesi Şehit Mahmut Peşmen İlkokulu anasınıfında öğrenim gören çocuklara, Sungurlu Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü bünyesinde görev yapan usta öğreticiler tarafından hazırlanan oyuncakları hediye etti.

Şehit Mahmut Peşmen İlkokulu anasınıfında gerçekleştirilen programa Kaymakam Fatih Görmüş, Kaymakam Refik’i Taha Soydaş, İlçe Milli Eğitim Müdürü İhsan Sepetci, Usta Öğreticiler ve öğretmenler katıldı.

Çocukların yüzlerindeki gülümsemenin kendilerini de mutlu ettiğini dile getiren Kaymakam Fatih Görmüş, emeklerinden dolayı usta öğreticilere teşekkür etti.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerik“YAŞANACAKLARIN SORUMLUSU SİZSİNİZ!”
Sonraki İçerikÖĞRENCİLERLE İFTAR YAPTILAR
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz