Minik Öğrencilerden Anlamlı Yardım

Sponsor

Sungurlu İsmetpaşa İlkokulu öğrencileri, Sungurlu Belediyesi ve Hitit Üniversitesi Sungurlu Meslek Yüksek Okulu tarafından açılan yardım çadırına giyecek yardımında bulundu.
Sungurlu İsmetpaşa İlkokulu 3-B sınıfı öğrencileri öğretmenleri Turgay Üğüten eşliğinde, “Önce İnsan” ilkesiyle sosyal gelir grupları arasında dengenin sağlanması ve sosyal dayanışmanın gelişmesini amaçlayan, yardımsever vatandaşların katkılarıyla verilen giyim eşyalarının ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması için Atatürk Meydanına açılan yardım çadırına giyecek yardımında bulundular.
Giymedikleri eşyaları yardım çadırına bağışlayan minik öğrenciler, Hitit Üniversitesi Sungurlu Meslek Yüksek Okulu Öğretim görevlisi Nihal Gökçe’den bilgi aldı. Sungurlu Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü personeli de yardımda bulunan öğrencilere şeker ikramında bulundu.

Sponsor
Önceki İçerikSungurlu Muhacir Derneği’nden Şahiner’e Ziyaret
Sonraki İçerikİnstagram’da Son Görülme Nasıl Kapatılır?
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz