Minik Mucitler El Becerilerini Sergiledi

Sponsor

Mehmetçik İlkokulu öğrencileri el becerisi ürünlerini sergiledi.
Mehmetçik İlkokulu 4/B sınıfı öğrencileri, Sınıf Öğretmenleri Durmuş Taştemir gözetiminde güzel bir çalışmaya imza attılar. Özellikle kartonve tahta kullanılan çalışmalarda günlük hayatta işlerine yarayacak eşyalar yaptılar ve sınıflarında sergilediler.
Öğrencilerin yaptıkları, kumbaralı kalem kutusu, taraklı kalem, arabalı kalemlik, renkli kulübe, kukla, cümbüşlü maske, üçlü kalem kutusu, tahta traktör, çatısız ev, karton telefon ve boya kutusu beğeni topladı.

Sponsor
Önceki İçerikAnaokulu Öğrencilerine Yangın Eğitimi
Sonraki İçerikŞahiner’den Bir Engelli Vatandaşımıza Daha Tekerlekli Sandalye
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz