-0.6 C
Sungurlu
30/09/2023
Sungurlu HaberleriGündemMİNİK KALPLERDEN ANLAMLI ZİYARET

MİNİK KALPLERDEN ANLAMLI ZİYARET

- Google Reklamı -

Sunguroğlu İlkokulu 2/B sınıfı öğretmeni Duygu Soysal vatan, millet ve bayrak sevgisinin en güzel anlatılacağı yerin şehitlikler olduğunu anlatmak için öğrencileri ile birlikte Sungurlu Karşıyaka Mezarlığında bulunan Şehitliğe ziyarette bulundular.

Vatan toprağının her zerresinde emeği olan şehitlerimizin ziyaret edilmesi şehit ve şehitlik kavramının genç nesillerce daha iyi anlaşılabilmesi için şehitliğimizi ve şehitlerimizi ziyaret ettik. Öğrencilerimiz, ülkemizin bekası, milletimizin huzur ve güvenliği uğrunda görevleri başında can veren şehitlerimizin kabirlerini dolaşarak dua ettiler ve karanfil bıraktılar.

Öğretmenimiz Duygu Soysal, “Şehitliğimizi ziyaret edip, şehitlerimizi kabirleri başında dualar ile bir kez daha rahmet ve şükranla andık. Aziz şehitlerimizin ruhları şad, mekanları cennet olsun. Bu mukaddes topraklar üzerinde yaşayabiliyorsak vatanı için korkmadan canını veren şehitlerimiz sayesindedir. Bu vatan toprakları uğruna canını feda eden tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, kederli ailelerine de Rabbimden sabır diliyorum” dedi.

TRY - Türk Lirası
USD
27,4131
EUR
29,0207
GBP
33,4358
RUB
0,2797
CNY
3,7579
JPY
0,1835

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu