Minik Erayhan'ı Kırmadılar

Sponsor

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner , Atatürk İlkokulu öğrencisi Fatih Erayhan’ın mektubunu karşılıksız bırakmadı.

Atatürk İlkokulu 3-C sınıfı öğrencisi Fatih Erayhan, Belediye Başkanı Şahiner’e yazmış olduğu mektupta okul kütüphanesi için okuma kitabı ve Türk bayrağı talebinde bulundu. Başkan Şahiner’in talimatlarıyla Belediye Başkan Yardımcıları Sakine Sarıyüce, Bahri Sezen ve Mükremin Dağaşan’da okula giderek öğrencimizin talebini yerine getirdiler.

Başkanın selamlarını ve sevgilerini ilettiğini belirten Başkan yardımcısı Sezen, ”Sayın başkanımızın çocuklara olan sevgisi hepimiz için aşikâr. Yavrumuzun mektubunu alır almaz bizi görevlendirerek talebini yerine getirmemizi istedi. Yoğun programı nedeniyle kendisi okulumuza gelemedi. Başkanımızın eğitime ve öğrencilerimize yapmış oldukları desteklerde herkes tarafından bilinir. Görevde olduğumuz sürece yine belediye olarak her zaman destek sağlamaya devam edeceğiz.” dedi.

Sponsor

Talebini geri çevirmeyerek mektubuna cevap veren başkanımıza teşekkür eden minik Fatih,” Okumayı çok seviyorum. Okulumuzda daha çok kitap olması için arkadaşlarımızla birlikte mektup yazmaya karar verdik. Arkadaşlarım kaymakamlığa ve Milli Eğitim müdürlüğüne yazarken ben belediye başkanımıza yazdım. Başkan amcamda mektubumu okumuş, kitap ve bayraklarımızı göndermiş. Okulumuza asmak için büyük bayrak istemiştim çünkü bizim bayrağımızın rengi solmuştu . Şimdi okulumuza asacağımız kocaman bir bayrağımız var.Arkadaşlarımda bende çok mutlu olduk. Başkan amcamıza çok teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

Sponsor
Önceki İçerikGoogle'a Bir Ceza da Fransa'dan
Sonraki İçerikMeteoroloji, 5 Kente Yağmur ve Fırtına Uyarısı Yaptı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz