Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Eğitim Gündem

Minik Erayhan'ı Kırmadılar

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner , Atatürk İlkokulu öğrencisi Fatih Erayhan’ın mektubunu karşılıksız bırakmadı.

Atatürk İlkokulu 3-C sınıfı öğrencisi Fatih Erayhan, Belediye Başkanı Şahiner’e yazmış olduğu mektupta okul kütüphanesi için okuma kitabı ve Türk bayrağı talebinde bulundu. Başkan Şahiner’in talimatlarıyla Belediye Başkan Yardımcıları Sakine Sarıyüce, Bahri Sezen ve Mükremin Dağaşan’da okula giderek öğrencimizin talebini yerine getirdiler.

Başkanın selamlarını ve sevgilerini ilettiğini belirten Başkan yardımcısı Sezen, ”Sayın başkanımızın çocuklara olan sevgisi hepimiz için aşikâr. Yavrumuzun mektubunu alır almaz bizi görevlendirerek talebini yerine getirmemizi istedi. Yoğun programı nedeniyle kendisi okulumuza gelemedi. Başkanımızın eğitime ve öğrencilerimize yapmış oldukları desteklerde herkes tarafından bilinir. Görevde olduğumuz sürece yine belediye olarak her zaman destek sağlamaya devam edeceğiz.” dedi.

Talebini geri çevirmeyerek mektubuna cevap veren başkanımıza teşekkür eden minik Fatih,” Okumayı çok seviyorum. Okulumuzda daha çok kitap olması için arkadaşlarımızla birlikte mektup yazmaya karar verdik. Arkadaşlarım kaymakamlığa ve Milli Eğitim müdürlüğüne yazarken ben belediye başkanımıza yazdım. Başkan amcamda mektubumu okumuş, kitap ve bayraklarımızı göndermiş. Okulumuza asmak için büyük bayrak istemiştim çünkü bizim bayrağımızın rengi solmuştu . Şimdi okulumuza asacağımız kocaman bir bayrağımız var.Arkadaşlarımda bende çok mutlu olduk. Başkan amcamıza çok teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

İlgili İçerikler

Erdoğan’ın Tavsiyesiyle Bir İlki Gerçekleştirdi!

Safa Özhazinedar

Sungurlu'da 8 Bin 233 Öğrenci Bugün Karne Aldı

Safa Özhazinedar

Ziraat Bankası’na Yeni Müdür Atandı

Safa Özhazinedar

“SAĞLIK ÇALIŞANLARI KUTSAL GÖREV YAPIYOR”

Safa Özhazinedar

Şahiner Sahte Hesaplara Karşı Sükunet Çağrısı Yaptı

Eğer, “Tecrübeli ve Zorlu Bir Grupta Mücadele Edeceğiz”

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar