-0.6 C
Sungurlu
27/09/2023
Sungurlu HaberleriEğitimMinik Erayhan'ı Kırmadılar

Minik Erayhan'ı Kırmadılar

- Google Reklamı -

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner , Atatürk İlkokulu öğrencisi Fatih Erayhan’ın mektubunu karşılıksız bırakmadı.

Atatürk İlkokulu 3-C sınıfı öğrencisi Fatih Erayhan, Belediye Başkanı Şahiner’e yazmış olduğu mektupta okul kütüphanesi için okuma kitabı ve Türk bayrağı talebinde bulundu. Başkan Şahiner’in talimatlarıyla Belediye Başkan Yardımcıları Sakine Sarıyüce, Bahri Sezen ve Mükremin Dağaşan’da okula giderek öğrencimizin talebini yerine getirdiler.

Başkanın selamlarını ve sevgilerini ilettiğini belirten Başkan yardımcısı Sezen, ”Sayın başkanımızın çocuklara olan sevgisi hepimiz için aşikâr. Yavrumuzun mektubunu alır almaz bizi görevlendirerek talebini yerine getirmemizi istedi. Yoğun programı nedeniyle kendisi okulumuza gelemedi. Başkanımızın eğitime ve öğrencilerimize yapmış oldukları desteklerde herkes tarafından bilinir. Görevde olduğumuz sürece yine belediye olarak her zaman destek sağlamaya devam edeceğiz.” dedi.

- Advertisement -

Talebini geri çevirmeyerek mektubuna cevap veren başkanımıza teşekkür eden minik Fatih,” Okumayı çok seviyorum. Okulumuzda daha çok kitap olması için arkadaşlarımızla birlikte mektup yazmaya karar verdik. Arkadaşlarım kaymakamlığa ve Milli Eğitim müdürlüğüne yazarken ben belediye başkanımıza yazdım. Başkan amcamda mektubumu okumuş, kitap ve bayraklarımızı göndermiş. Okulumuza asmak için büyük bayrak istemiştim çünkü bizim bayrağımızın rengi solmuştu . Şimdi okulumuza asacağımız kocaman bir bayrağımız var.Arkadaşlarımda bende çok mutlu olduk. Başkan amcamıza çok teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

TRY - Türk Lirası
USD
27,2945
EUR
28,8541
GBP
33,1772
RUB
0,2826
CNY
3,7330
JPY
0,1831

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu