MİNİK ASENA YAŞAM SAVAŞI VERİYOR

Sponsor

Sungurlu’da etkili olan şiddetli rüzgar nedeniyle uçan garaj çatısının üzerine düşmesi sonucu ağır yaralanan 2,5 yaşındaki Asena’nın tedavisi sürüyor.

30 Kasım tarihinde etkili olan şiddetli rüzgar nedeniyle ilçeye bağlı Arifegazili köyünde bir evin garaj çatısı uçtu. Uçan çatı, dışarıda bulunan 2,5 yaşındaki Asena Uzan’ın üzerine düştü. Ailesinin ihbarıyla bölgeye sağlık ekipleri sevk edildi. Önce Sungurlu Devlet Hastanesi’ne ardından da Hitit Üniversitesi Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edilen minik Asena’nın tedavisi yoğun bakım servisinde sürüyor.

Sponsor
Önceki İçerikENGELLİ ÖĞRENCİLER BİR GÜNLÜĞÜNE ÜNİVERSİTELİ OLDU
Sonraki İçerikBELEDİYEDEN, 3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ HEDİYESİ
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz