Minibüs Durağı Artık Daha Modern

Sponsor

Sungurlu-Çorum Minibüsçüler yeni duraklarıyla hizmetlerine devam ediyor.

Sungurlu-Çorum Minibüsçüler yeni duraklarıyla hizmetlerine devam ediyor. | Sungurlu Haber
Sungurlu Minibüsçüler Kooperatif Başkanı Hüsnü Kayaalp ve durak şoförleri belediye başkanı Abdulkadir Şahiner’e desteklerinden ve hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.
Kayaalp, “Vatandaşlarımızın daha rahat etmeleri ve dolmuş durağımızın daha modern olması için durağımızı yeniledik” dedi.

Sungurlu-Çorum Minibüsçüler yeni duraklarıyla hizmetlerine devam ediyor. | Sungurlu Haber
Kayaalp, Sungurlu’dan Çorum’da gitmek için bekleyen yolcularımız eski durağımız ufak olduğu için yolcularımızı rahat bir şekilde ağırlamıyorduk. Şimdi ise yenilenen daha rahat ve konforlu yeni durağımız değerli yolcularımızı ağırlamanın mutluluğunu yaşayacağız. Bizlere her zaman desteklerini esirgemeyen ve durağımızın çevre düzenlemesini yaptıran Belediye Başkanımız sayın Abdulkadir Şahiner’e ve belediye çalışanlarına teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikTürkiye’de 243 bin 247 Sungurlulu Var
Sonraki İçerikİşte 24 Haziran’da Kullanılacak Oy Pusulaları
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz