MİNDERİN ASLANLARI ÖDÜLLENDİRİLDİ

Sponsor

Dünya ve Avrupa Şampiyonasında ülkemizi temsil eden Sungurlulu başarılı Güreşçilerimiz Mert İlbars, Tansel Can Örtücü, Samet Yaldıran ve başarılı güreşçilerin tecrübeli antrenörü Çelebi Bayır düzenlenen törenle ödüllendirildi.

Rusya’nın Ufa kentinde düzenlenen Gençler Dünya Güreş Şampiyonasında Grekoromen Stilde 87 kilogramda Dünya 3.’sü olan Tansel Can Örtücü, 60 kilogramda Dünya 3.’sü olan Mert İlbars, Almanya’da yapılan gençler Avrupa Güreş Şampiyonası’nda Dünya 3.’sü olan Samet Yaldıran ve başarılı güreşçilerin tecrübeli antrenörü Çelebi Bayır için ödül töreni düzenlendi.

Sponsor

Mahmut Atalay Spor Salonu’nda düzenlenen ödül törenine Sungurlu Kaymakamı Fatih Görmüş, oda başkanları, daire müdürleri, siyasi parti temsilcileri, güreşçilerin aileleri ve sporcular katıldı.İlçem adına ve ülkem adına mutluyum, gururluyum diyen Kaymakam Görmüş, “Sporcularımızı hem ülkem adına hem de ilçem adına tebrik ediyorum. Çok çok mutlu ve gurur duyduğumuzu belirtmek istiyorum. Bugünde kendilerine moral vermek, aileleriyle bu sevinci yaşamak ve kendilerine naçizane hediye vermek için burada toplandık” dedi.Tabi ki de en büyük fedakarlığı siz değerli aileleri yapıyor diyen Kaymakam Görmüş, “Ben sizlere çok teşekkür ediyorum. Ülkemiz adına çok değerli sporcular yetiştiriyoruz” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikKAYA’DAN DAMIZLIK VE SIĞIR YETİŞTİRİCİLERİ BİRLİĞİNE 10.773.00 ₺ YATIRIM MÜJDESİ
Sonraki İçerikGENÇLERDEN AFETZEDELERE YARDIM KAMPANYASI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz