Minderde Sungurlu Belediyespor Üstünlüğü

Sponsor

Geçtiğimiz hafta ve hafta sonu yapılan güreş il birinciliğinde Sungurlu Belediye Spor Güreşçileri madalyalara ambargo koydu.

Geçtiğimiz hafta ve hafta sonu yapılan güreş il birinciliğinde Sungurlu Belediye Spor Güreşçileri madalyalara ambargo koydu. | Sungurlu HaberToplamda 5 altın madalya, 5 gümüş madalya ve 5 bronz madalya ile ilimizi ve ilçemizi Türkiye Güreş Şampiyonlarında temsil etmeye hak kazanarak büyük bir başarı elde ettiler .
Yağlı güreşlerden sonra minder güreşinde de adından sık sık söz ettiren Sungurlu Belediyespor güreşçileri, imkanlar dahilinde ilçemizi Türkiye Şampiyonalarında en iyi şekilde temsil etmek istediklerini söyleyerek, Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’e, Sungurlu Belediyespor Kulüp başkanı Bahri Sezen’e, Sungurlu Belediyespor Güreş Takım Sorumlusu Mehmet Fenercioğlu’na ve Güreş takım koordinatörü Fevzi Çakmar’a teşekkür ettiler.

Sponsor
Önceki İçerikAkçakale’de Sele Kapılan Askerlerden Acı Haber Geldi
Sonraki İçerikÇetmi, ” Bu Adiliği Yapanı Allah Cehenneminde Alev Alev Yaksın. “
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz