MİNARENİN KÜLAHI FIRTINA NEDENİYLE YIKILDI

Sponsor

Sungurlu’da etkili olan fırtına nedeniyle bir caminin minaresinin külahı yıkıldı.

Sungurlu genelinde etkili olan şiddetli fırtına hayatı olumsuz etkiliyor. İlçeye bağlı Mehmetbeyli köyünde şiddetli fırtınayla birlikte 1972 yılında yapılan caminin minaresinin külahı yıkıldı. Minarenin külahı büyük bir gürültü ile şadırvanın çatına düşerken, o sırada camide cemaatin bulunmaması olası bir faciayı önledi.

Fırtına nedeniyle köyün girişinde bulunan elektrik direkleri de zarar gördü. Eğilen direkler nedeniyle köyde enerji kesintisi yaşanıyor.

Sponsor

Köy sakinlerinden Gürbüz Durak, eşiyle evde otururken büyük bir gürültü duyduklarını belirterek, “Öğle namazı sonrasıydı büyük bir gürültü duyduk. Dışarı çıkıp baktığımızda rüzgara dayanamayan camimizin minaresinin külahının yıkıldığını gördük” dedi.,

Sponsor
Önceki İçerikKAYMAKAMLIK KUPASI VOLEYBOL TURNUVASI DÜZENLENECEK
Sonraki İçerikRÜZGAR NEDENİYLE UÇAN ÇATI, ÇOCUĞUN ÜZERİNE DÜŞTÜ
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz