MİLLİ SPORCU OLMAK İÇİN ÇALIŞIYORLAR

Sponsor

Sungurlu’da Özel gereksinimle iki öğrencinin milli takım kampına aday gösterildi.

Sungurlu’da kurulan Özel Gereksinimli Bireyler Spor Kulübü Başkanı Hakan Topallı, “Özel gereksinimli öğrencilerimizden ikisi okulumuz Beden Eğitimi ve spor öğretmeni Mustafa Göktürk tarafından 1 yıl boyunca cirit atma ve gülle atma dallarında yetiştirilmektedir.

ÖZEL GEREKSİNİMLİ İKİ ÖĞRENCİ MİLLİ TAKIM KAMPINA ADAY…

Sponsor

Öğrencilerimiz öğretmenimizin özverili çalışmaları sonucu kendilerini geliştirmişlerdir. Bu gün Çorum ilimizden gelen federasyon il temsilcilerimiz Selami Polat Can Fırat Şahin ve Mehmet Ali Kurt tarafından Sungurlu Özel Gereksinimli Bireyler Spor Kulübü Gülle Atmada Öğrencimiz Önder Doğualp, cirit atmada ise Branş Gencay Uğraç, Çorum’dan gelen arkadaşlar tarafından uygun görülürlerse, milli takım kampına çağrılacaklar. İlçemizde böyle başarılı ve kendini sporda geliştiren özel gereksimli öğrencilerimize sahip çıkmaktayız. Bu çalışmalar vasıtasıyla özel gereksinimli öğrencilerimizin de milli sporcu olma yolunda başlattıkları bu yolda başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikBOZÜYÜK’E ATANAN HEMŞEHRİMİZ GÖREVİNE BAŞLADI
Sonraki İçerikEZBERE SİYASET BU MİLLETİN BAĞIRSAKLARINI BOZAR
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz