-0.6 C
Sungurlu
23/09/2023
Sungurlu HaberleriGündemMilli Güreşçimiz Çorum'da

Milli Güreşçimiz Çorum’da

- Google Reklamı -

Dünya Yıldızlar Grekoromen Güreş Şampiyonasında 60 kiloda Dünya ikincisi olan milli güreşçimiz Mert İlbars, Çorum Valisi Mustafa Çiftçi’yi, Çorum Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın’ı ve Çorum İl Gençlik Hizmetleri Spor Müdürü Haşim Eğer’i makamlarında ziyaret etti.

Ziyaretleri görmek için okuduktan sonra yana kaydırın:

Milli Güreşçiden Eğer’e ziyaret

– Milli Güreşçiden Eğer’e ziyaretUluslararası Güreş Federasyonları Birliği'nin (FILA) 2019 yılı faaliyet programında yer alan Dünya Yıldızlar Grekoromen Güreş Şampiyonasında 60 kiloda Dünya ikincisi olan milli güreşçimiz Mert İlbars, Çorum İl Gençlik Hizmetleri Spor Müdürü Haşim Eğer makamında ziyaret etti.Antrenörü Çelebi Bayır ve İlçe Spor Müdürü Halil Yurt ile birlikte İl Spor Müdürü Haşim Eğer’i makamında ziyaret eden milli güreşçi, hedefinin olimpiyat şampiyonluğu olduğunu söyledi.Ziyarette genç güreşçiye eşofman ve ayakkabı hediye eden İl Spor Müdürü Haşim Eğer, “İlçelerimizde en başarılı olduğumuz branş, güreş branşı. Özellikle Sungurlu’da kadrolu antrenörlerimizden Çelebi Bayır’ı kısa süre içerisinde yetiştirdiği sporcularımızın başında gelen Mert İlbars, geçen sene Avrupa 3.’sü, bu yıl Avrupa 2.’si ve son olarak Uluslararası Güreş Federasyonları Birliği'nin (FILA) 2019 yılı faaliyet programında yer alan Dünya Yıldızlar Grekoromen Güreş Şampiyonasında dünya ikincisi olarak göğsümüzü kabarttı. Ben Mert’in daha iyi başarılar elde edeceğine ve olimpiyat şampiyonu olacağına canı gönülden inanıyorum” şeklinde konuştu.

Serkan Şansever paylaştı: 6 Ağustos 2019 Salı

Uluslararası Güreş Federasyonları Birliği’nin (FILA) 2019 yılı faaliyet programında yer alan Dünya Yıldızlar Grekoromen Güreş Şampiyonasında 60 kiloda Dünya ikincisi olan milli güreşçimiz Mert İlbars, Çorum İl Gençlik Hizmetleri Spor Müdürü Haşim Eğer makamında ziyaret etti.
Antrenörü Çelebi Bayır ve İlçe Spor Müdürü Halil Yurt ile birlikte İl Spor Müdürü Haşim Eğer’i makamında ziyaret eden milli güreşçi, hedefinin olimpiyat şampiyonluğu olduğunu söyledi.

Ziyarette genç güreşçiye eşofman ve ayakkabı hediye eden İl Spor Müdürü Haşim Eğer, “İlçelerimizde en başarılı olduğumuz branş, güreş branşı. Özellikle Sungurlu’da kadrolu antrenörlerimizden Çelebi Bayır’ı kısa süre içerisinde yetiştirdiği sporcularımızın başında gelen Mert İlbars, geçen sene Avrupa 3.’sü, bu yıl Avrupa 2.’si ve son olarak Uluslararası Güreş Federasyonları Birliği’nin (FILA) 2019 yılı faaliyet programında yer alan Dünya Yıldızlar Grekoromen Güreş Şampiyonasında dünya ikincisi olarak göğsümüzü kabarttı. Ben Mert’in daha iyi başarılar elde edeceğine ve olimpiyat şampiyonu olacağına canı gönülden inanıyorum” şeklinde konuştu.

Aşgın, Milli güreşçiyi altınla ödüllendirdi

– Aşgın, Milli güreşçiyi altınla ödüllendirdiUluslararası Güreş Federasyonları Birliği'nin (FILA) 2019 yılı faaliyet programında yer alan Dünya Yıldızlar Grekoromen Güreş Şampiyonasında 60 kiloda Dünya ikincisi olan milli güreşçimiz Mert İlbars, Çorum Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.İl Spor Müdürü Haşim Eğer, İlçe Spor Müdürü Halil Yurt ve Antrenörü Çelebi Bayır ile birlikte Çorum Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın’ı makamında ziyaret eden milli güreşçi, hedefinin olimpiyat şampiyonluğu olduğunu söyledi.Ziyarette genç güreşçiyi altınla ödüllendiren Başkan Aşgın, “Mert İlbars, geçen sene Avrupa 3.’sü, bu yıl Avrupa 2.’si ve son olarak Uluslararası Güreş Federasyonları Birliği'nin (FILA) 2019 yılı faaliyet programında yer alan Dünya Yıldızlar Grekoromen Güreş Şampiyonasında dünya ikincisi olarak göğsümüzü kabarttı. Ben Mert’in daha iyi başarılar elde edeceğine ve olimpiyat şampiyonu olacağına canı gönülden inanıyorum” şeklinde konuştu.

Serkan Şansever paylaştı: 7 Ağustos 2019 Çarşamba
- Advertisement -

Uluslararası Güreş Federasyonları Birliği’nin (FILA) 2019 yılı faaliyet programında yer alan Dünya Yıldızlar Grekoromen Güreş Şampiyonasında 60 kiloda Dünya ikincisi olan milli güreşçimiz Mert İlbars, Çorum Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.
İl Spor Müdürü Haşim Eğer, İlçe Spor Müdürü Halil Yurt ve Antrenörü Çelebi Bayır ile birlikte Çorum Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın’ı makamında ziyaret eden milli güreşçi, hedefinin olimpiyat şampiyonluğu olduğunu söyledi.

Ziyarette genç güreşçiyi altınla ödüllendiren Başkan Aşgın, “Mert İlbars, geçen sene Avrupa 3.’sü, bu yıl Avrupa 2.’si ve son olarak Uluslararası Güreş Federasyonları Birliği’nin (FILA) 2019 yılı faaliyet programında yer alan Dünya Yıldızlar Grekoromen Güreş Şampiyonasında dünya ikincisi olarak göğsümüzü kabarttı. Ben Mert’in daha iyi başarılar elde edeceğine ve olimpiyat şampiyonu olacağına canı gönülden inanıyorum” şeklinde konuştu.

Vali Çiftçi, “Nazar Değmesin”

– Vali Çiftçi, “Nazar Değmesin”Çorum Valisi Mustafa Çiftçi, Uluslararası Güreş Federasyonları Birliği'nin (FILA) 2019 yılı faaliyet programında yer alan Dünya Yıldızlar Grekoromen Güreş Şampiyonasında 60 kiloda Dünya ikincisi olan milli güreşçimiz Mert İlbars’ı makamında ağırladı.İl Spor Müdürü Haşim Eğer, İlçe Spor Müdürü Halil Yurt ve Antrenör Çelebi Bayır ile birlikte Vali Mustafa Çiftçi’yi makamında ziyaret eden milli güreşçi, hedefinin olimpiyat şampiyonluğu olduğunu söyledi.Ziyarette genç güreşçiye nazar ayeti hediye eden ve başarılarından dolayı nazar değmesin diyen Vali Mustafa Çiftçi, “İlçe Müdürlüğümüzü ve İl Müdürlüğümüzü tebrik ediyorum. Dünya Yıldızlar Grekoromen Güreş Şampiyonasında Dünya ikincisi olma hiçte küçümsenecek bir başarı değil. Bundan sonra Dünya Şampiyonluğu, Olimpiyat Şampiyonluğu bekliyoruz. İnşallah başarıların daim olsun. Bu başarı belli bir çabanın, gayretin ürünü. Bunu son aşamaya getirmek lazım. Biraz daha gayret edildiğinde bunun da gerçekleşeceğine inanıyorum. Sporcumuz daha genç. Önünde uzun yıllar var. Biz kendisine güveniyoruz ve bu başarının geleceğine inanıyoruz” diye konuştu.

Serkan Şansever paylaştı: 7 Ağustos 2019 Çarşamba

Çorum Valisi Mustafa Çiftçi, Uluslararası Güreş Federasyonları Birliği’nin (FILA) 2019 yılı faaliyet programında yer alan Dünya Yıldızlar Grekoromen Güreş Şampiyonasında 60 kiloda Dünya ikincisi olan milli güreşçimiz Mert İlbars’ı makamında ağırladı.

İl Spor Müdürü Haşim Eğer, İlçe Spor Müdürü Halil Yurt ve Antrenör Çelebi Bayır ile birlikte Vali Mustafa Çiftçi’yi makamında ziyaret eden milli güreşçi, hedefinin olimpiyat şampiyonluğu olduğunu söyledi.
Ziyarette genç güreşçiye nazar ayeti hediye eden ve başarılarından dolayı nazar değmesin diyen Vali Mustafa Çiftçi, “İlçe Müdürlüğümüzü ve İl Müdürlüğümüzü tebrik ediyorum. Dünya Yıldızlar Grekoromen Güreş Şampiyonasında Dünya ikincisi olma hiçte küçümsenecek bir başarı değil. Bundan sonra Dünya Şampiyonluğu, Olimpiyat Şampiyonluğu bekliyoruz. İnşallah başarıların daim olsun. Bu başarı belli bir çabanın, gayretin ürünü. Bunu son aşamaya getirmek lazım. Biraz daha gayret edildiğinde bunun da gerçekleşeceğine inanıyorum. Sporcumuz daha genç. Önünde uzun yıllar var. Biz kendisine güveniyoruz ve bu başarının geleceğine inanıyoruz” diye konuştu.

TRY - Türk Lirası
USD
27,1727
EUR
28,9981
GBP
33,2567
RUB
0,2822
CNY
3,7235
JPY
0,1833

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu