Milli Eğitim’den İftar Yemeği

Sponsor

Öğretmenevinde düzenlenen programa İlçe Kaymakamı Mitat Gözen, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, Milli Eğitim Şube Müdürleri, öğrenciler ve velileri katıldı.

Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, öksüz ve yetim öğrencilere iftar yemeği verildi. | Sungurlu Haber

Sungurlu’ da eğitim gören öksüz ve yetim öğrenciler için düzenlenen iftar programı öncesi ilahiler ve Kuran-ı Kerim tilaveti okundu. İftar yemeği sonrası söz alan Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit; ” Sungurlu Milli Eğitim Müdürlüğü olarak ilçemizdeki okullarda eğitim öğretim gören yetim ve öksüz çocuklar ve aileleriyle birlikte iftar yemeğinde bir araya gelmek istedik. Öğrencilerimiz velileriyle aileleriyle birlikte iftar yemeğine teşrif ettiler hepsinden Allah razı olsun. İlçe Kaymakamımız her organizasyonda olduğu gibi bu organizasyonda bizleri yalnız bırakmadı bizi çocuklarımızla birlikte mutlu ettiği için kendisine çok teşekkür ediyoruz. Biz Sungurlu Milli Eğitim Müdürlüğü olarak yetim ve öksüz çocuklarımızın hem annesi hem babası olmak için çalışmalar yürütüyoruz. Çocuklarımıza eğitim öğretim hayatı boyunca destek olmanın kol kanat germenin eğitim öğretimlerine katkı sağlamanın gayreti içinde olacağız bize bu bağlamda destek sağlayan yanımızda yer alan herkesten Allah razı olsun.

Sponsor

Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, öksüz ve yetim öğrencilere iftar yemeği verildi. | Sungurlu Haber

Sponsor
Önceki İçerikHavuzdan Damla Sulama Tesisi İşi Tamamlandı
Sonraki İçerikJandarmadan Güven ve Huzur Uygulaması
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz