-0.6 C
Sungurlu
22/09/2023
Sungurlu HaberleriEğitimMilli Eğitim Müdürü Eryiğit Köy Okullarını Ziyaret Etti

Milli Eğitim Müdürü Eryiğit Köy Okullarını Ziyaret Etti

- Google Reklamı -

Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit ve beraberinde İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Kadir Şahinoğlu ile birlikte ilçe merkezine bağlı köy okullarını ziyaret etti.

Küçük İncesu köyü ilkokulu, Beşkız Köyü ilkokulu, Arifegazili köyü İlkokulu –Ortaokulu, Demirşeyh köyü İlkokulu –Ortaokulu, Türk Hacılarhanı köyü ilkokulu, Eşme köyü ilkokulunu ziyaret eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit ,” Göreve başladığı günden bugüne kadar merkez ve bağlı köylerdeki okulları devamlı ziyaret ettiğini belirterek, idarecilerin ve öğretmenlerin sorunlarını dinlediğini ve ortak çözüm için birlikte çalışma yürüttüklerini söyledi. Eğitim ve öğretimde başarıyı arttırmak için okulları yakından takip ettiklerini belirten Eryiğit, “Eğitimde aksayan yönleri gidermek bizim öncelikli işimizdir. Bugün yaptığımız ziyaretler sadece fiziki inceleme ziyaretleri olmadı. Aynı zamanda öğretmen arkadaşlarımızla görüşüp sorunları hakkında bilgiler aldık. Okulları dolaşıp eksiklikleri yerinde görmeye çalışarak fikir alışverişinde bulunuyoruz. Gelişimden ve değişimden haberdar olursak, çocuklarımızı geleceğe daha hazır vaziyette yetiştirmiş oluruz. İmkanlar dahilinde tüm sorunları çözmeye çalışacağız” dedi.

Çok Kitap Okuyun Kendinizi Geliştirin

Okul ziyaretlerinde sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet eden Eryiğit, öğrencilerle yakından ilgilendi, Hedeflere ulaşmada okumaya ve çok çalışmaya vurgu yapan Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, “Hayatı anlamada kavramada başarılı olmak istiyorsak, daha iyi anlayışa sahip olmak istiyorsak kitaplar bizim için önemli bir araç bunu değerlendirmemiz lazım. Sizlere tavsiyem çok kitap okuyun kendinizi geliştirin. Hedef belirlemek sizlerin çalışmalarınızda neyi yapacağınızı, niçin yapacağınızı belirler. Belirlenmiş bir hedef aynı zamanda çalışmalarımızda yoğunlaşmayı sağlar. Sizler de inanıyorum ki bu noktada kendinize yakışan en büyük hedefleri koydunuz ve o uğurda gerekli çabayı sarf ediyorsunuzdur.” dedi.

- Advertisement -

Köylerde fedakarca görev yapan okul idarecilerimize, öğretmenlerimize ve yardımcı hizmetlilerimize teşekkür ederek ziyaretlerini tamamladı.

TRY - Türk Lirası
USD
27,1156
EUR
28,9228
GBP
33,3419
RUB
0,2822
CNY
3,7105
JPY
0,1839

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu