Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

Milletvekili ve Dernek Başkanından Şahiner’e Ziyaret

Başkan Şahiner, Milletvekili Ali Haydar Hakverdi ve Çorum Hitit Dernekleri Federasyonu Başkanı İbrahim Yollu’yu makamında ağırladı. Başkan Abdulkadir Şahiner, Böyle güzel dostlarımızın bizleri makamımız da ziyaret etmeleri bizleri onurlandırıyor. Bizlerin eskiye dayanan bir dostluğumuz var. Sayın Milletvekilimize ve Dernek Başkanımıza ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum, başarılar diliyorum” dedi.

Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Milletvekili Ali Haydar Hakverdi ve Çorum Hitit Dernekleri Federasyonu Başkanı İbrahim Yollu’yu belediye girişinde karşılayarak, Belediyeyi gezdirdi. Ziyaret sonrası Başkan Şahiner, milletvekili ve dernek başkanına çeşitli hediyeler takdim etti.

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara Milletvekili Ali Haydar Hakverdi ve Çorum Hitit Dernekleri Federasyonu Başkanı  İbrahim Yollu’da, Belediye Başkanımız Abdulkadir Şahiner’e nezaket ziyaretinde bulunmak istedik. Başkanımızın Sungurlu’ya yaptığı güzel çalışmalarından dolayı kendisini tebrik etmek istedik” dediler.

İlgili İçerikler

Sungurlu’da İlk Arpa Ürünü Borsaya Geldi

Safa Özhazinedar

Kelepircioğlu’ndan Muharrem Ayı ve Aşure Günü Mesajı

Safa Özhazinedar

Yasin Şahin, “Basın milletin müşterek sesidir.”

Safa Özhazinedar

Tescilli Yapıya Müdahale İçin Kurul Kararı Bekleniyor

Safa Özhazinedar

Caminin Bakımını Sungurlu Belediyesi Yaptı

Safa Özhazinedar

Bayanlar Nevşehir’i Gezdi

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar