MİLLETVEKİLİ KAYADAN ÇORUM’A DOKTOR MÜJDESİ

Sponsor

AK Parti Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, Çorum merkez ve ilçelerine branşta uzman doktor ve pratisyen doktor ataması yapıldığını belirtti.

Milletvekilli Kaya tarafından yapılan açıklamada; “Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından 91′ inci Dönem Devlet Hizmeti Yükümlüğü Kurasına ilişkin boş kadrolara göre Çorum merkez ve ilçelerine 8 uzman doktor 20 tane pratisyen doktor olmak üzere toplamda 28 doktor ataması yapıldı. Çorum’da sağlık hizmetlerine erişim için vatandaşlara daha kaliteli ve hızlı hizmet verilmesi konusunda önemli bir adım atıldığını, yapılan atamalarla sağlık alanında il merkezi ve ilçelerimizin önemli bir hekim ihtiyacı giderilmiş oldu. İlimizde görev yapacak olan hekimlerimize hayırlı uğurlu olsun dileklerimi iletiyor, tüm hemşehrilerimize sağlıklı günler diliyorum.” dedi.

Dönem devlet hizmetleri yükümlülüğü kurasından Çorum ve ilçelerimize; 8 uzman doktor 20 tane pratisyen doktor olmak üzere toplamda 28 doktor ataması yapıldı.

Sponsor

Pratisyen hekimler; Boğazkale 1, İskilip 2, Mecitözü 1, Oğuzlar 1, Sungurlu 4, Uğurludağ 1, Çorum Eğitim ve Araştırma 10 – Toplam 20 Pratisyen Hekim

Uzman Hekimler; Toplam 8 Uzman Hekim

  • Aile hekimi; Boğazkale 1, Uğurludağ 1
  • Çocuk sağlığı hastalıklar; Bayat 1, Osmancık 1, Çorum Eğitim ve Araştırma 2
  • İç hastalıkları uzmanı; Osmancık 1
  • Kadın hastalıkları ve doğum ; İskilip 1
AK Parti Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, Çorum merkez ve ilçelerine branşta uzman doktor ve pratisyen doktor ataması yapıldığını belirtti. | Sungurlu Haber
Sponsor
Önceki İçerikTosundereoğlu, “Azerbaycan topraklarının yıllardan beri devam eden işgalini şiddetle kınıyoruz”
Sonraki İçerik“BİRLİK, BERABERLİK VE KARDEŞLİĞİMİZİN GÜÇLENMESİNE DAHA FAZLA GAYRET GÖSTERMELİYİZ”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz