-0.6 C
Sungurlu
27/09/2023
Sungurlu HaberleriGündemMİLLETVEKİLİ KAYA SUNGURLU'DA İNCELEMELERDE BULUNDU

MİLLETVEKİLİ KAYA SUNGURLU’DA İNCELEMELERDE BULUNDU

- Google Reklamı -

AK Parti Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Sungurlu’ya geldi. İlk olarak Sungurlu Organize Sanayi Bölgesi’ni (OSB) ziyaret eden Milletvekili Kaya daha sonra Sungurlu Kaymakamlığını ziyaret etti. Milletvekili Kaya makam odasında Kaymakam Fatih Görmüş ile bir süre görüştü.

SUNGURLU OSB’DE İNCELEMELERDE BULUNDU

Ak Parti Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, Sungurlu Organize Sanayi Bölgesi’ni (OSB) ziyaret ederek fabrikaları gezdi.

Milletvekili Kaya, Sungurlu İlçe Kaymakamı Fatih Görmüş, İl Başkan Yardımcıları Emre Turan, Mustafa Alagöz, İlçe Başkanı Metin Özsarı, Ticaret Odası Başkanı Behiç Akkaş, Önceki Dönem İlçe Başkanı Muammer Çuhacı, İl Genel ve Belediye Meclis Üyeleri ve Teşkilat ile birlikte Sungurlu OSB’deki Larton Kağıt ve Karton Fabrikası sahipleri Zeki ve Levent Öztekin’i fabrika inşaatında ziyaret edip, çalışmaları hakkında bilgi aldı.

- Advertisement -

DİĞ BARAJI İNŞAATINI İNCELEDİ

Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Sungurlu’ya gelen Ak Parti Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, Diğ Barajı şantiye alanında incelemelerde bulundu.

Ortakışla Baraj İnşaatı, Sungurlu Organize Sanayi Bölgesi ve sonrasında Kaymakam Görmüş’ü makamında ziyaret eden Milletvekili Kaya, beraberindeki heyet ile birlikte Diğ Barajı şantiye alanında incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı.

ORTAKIŞLA BARAJINI İNCELEDİ

Ak Parti Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, Ortakışla Barajı şantiye alanında incelemelerde bulundu.

Milletvekili Kaya, “Sungurlu Ortakışla Barajı hızla devam ediyor. Tamamlandığında 1.700 dekar araziyi su ile buluşturacağız” ifadelerini kullandı.

- Google Reklamı -

KIRANKIŞLA BARAJINI İNCELEDİ

Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Sungurlu’ya gelen Ak Parti Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, Kırankışla Barajı şantiye alanında incelemelerde bulundu.

TRY - Türk Lirası
USD
27,3074
EUR
28,8319
GBP
33,1632
RUB
0,2835
CNY
3,7382
JPY
0,1832

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu