MİLLETVEKİLİ KAYA SUNGURLU’DA İNCELEMELERDE BULUNDU

Sponsor

AK Parti Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Sungurlu’ya geldi. İlk olarak Sungurlu Organize Sanayi Bölgesi’ni (OSB) ziyaret eden Milletvekili Kaya daha sonra Sungurlu Kaymakamlığını ziyaret etti. Milletvekili Kaya makam odasında Kaymakam Fatih Görmüş ile bir süre görüştü.

SUNGURLU OSB’DE İNCELEMELERDE BULUNDU

Ak Parti Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, Sungurlu Organize Sanayi Bölgesi’ni (OSB) ziyaret ederek fabrikaları gezdi.

Milletvekili Kaya, Sungurlu İlçe Kaymakamı Fatih Görmüş, İl Başkan Yardımcıları Emre Turan, Mustafa Alagöz, İlçe Başkanı Metin Özsarı, Ticaret Odası Başkanı Behiç Akkaş, Önceki Dönem İlçe Başkanı Muammer Çuhacı, İl Genel ve Belediye Meclis Üyeleri ve Teşkilat ile birlikte Sungurlu OSB’deki Larton Kağıt ve Karton Fabrikası sahipleri Zeki ve Levent Öztekin’i fabrika inşaatında ziyaret edip, çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Sponsor

DİĞ BARAJI İNŞAATINI İNCELEDİ

Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Sungurlu’ya gelen Ak Parti Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, Diğ Barajı şantiye alanında incelemelerde bulundu.

Ortakışla Baraj İnşaatı, Sungurlu Organize Sanayi Bölgesi ve sonrasında Kaymakam Görmüş’ü makamında ziyaret eden Milletvekili Kaya, beraberindeki heyet ile birlikte Diğ Barajı şantiye alanında incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı.

ORTAKIŞLA BARAJINI İNCELEDİ

Ak Parti Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, Ortakışla Barajı şantiye alanında incelemelerde bulundu.

Milletvekili Kaya, “Sungurlu Ortakışla Barajı hızla devam ediyor. Tamamlandığında 1.700 dekar araziyi su ile buluşturacağız” ifadelerini kullandı.

KIRANKIŞLA BARAJINI İNCELEDİ

Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Sungurlu’ya gelen Ak Parti Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, Kırankışla Barajı şantiye alanında incelemelerde bulundu.

Sponsor
Önceki İçerikŞAHİN’İN TEPKİLERİ SONUÇ VERMEYE BAŞLADI
Sonraki İçerikŞAHİNER, İTFAİYECİLERİN HAFTASINI KUTLADI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz