“MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN! RABBİM ORDUMUZU KORUSUN”

ercan şahin iyi parti çorum sungurlu
Sponsor

İYİ Parti Sungurlu İl Genel Meclis Üyesi Ercan Şahin, İdlib’de rejim unsurları tarafından alçakça yapılan hava saldırısı sonucu şehit edilen askerler için bir mesaj yayımladı. Şahin, “İdlib’den gelen haberler yüreğimizi dağladı. Milletimizin başı sağolsun! Rabbim ordumuzu korusun.” dedi.

Şahin mesajında: “Kahraman Mehmetçiklerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet, Türk Milleti’ne ve kederli ailelerine başsağlığı diliyorum. Bu hain saldırıları yapan rejimi ve destekçilerini nefret ve şiddetle kınıyorum. Rabbim inşallah bu topraklarda yaşayan Türk Milletine bir daha şehit acısı yaşatmasın. Biliyoruz ki; “Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır. Toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır.” İşte bu düsturla bin yıldır bu toprakları vatan yapan aziz milletimiz, ülkemiz üzerinde oynanan oyunları bozmak için canları pahasına düşmanlara, teröristlere, vatan hainlerine dur demiştir. Rabbimden duamız; bir daha böyle kara bir günün yaşanmamasıdır. Yapılan bu hainlikleri ise asla unutmayacağız. Kahraman Mehmetçiklerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum. Rabbim, ordumuzu muzaffer eylesin. Mehmetçiklerimizin ayağına taş değdirmesin.” ifadelerini kullandı

Sponsor
Önceki İçerik“ŞEHİTLERİMİZE ALLAH’TAN RAHMET, YARALILARIMIZA ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM”
Sonraki İçerik“ACIMIZ ÇOK BÜYÜK”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz