“MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞ OLSUN”

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner
Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner
Sponsor

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Suriye’nin Resulayn şehrindeki Haseke-2 yol kontrol noktasında bombalı araçla gerçekleştirilen saldırı sonucunda şehit olan askerlerimiz için başsağlığı mesajı yayımladı.

Başkan Şahiner yayınladığı taziye mesajında, “Barış Pınarı Harekatı bölgesindeki hain saldırı sonucu Ankara’da ikamet eden Sungurlulu hemşehrimiz Uzman Çavuş Oğuzhan Anar’a ve şehit olan kahraman askerlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve milletimize başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerik“ŞEHİTLERİMİZİN ACISI YÜREĞİMİZİ YAKTI”
Sonraki İçerik“HER İLÇE YATIRIM ALIRKEN, BİZİM UYURGEZERLER ACEP NE YAPAR?”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz