-0.6 C
Sungurlu
04/10/2023
Sungurlu HaberleriSiyaset"Milletimiz, AK Parti'yi Gönüllerde Kurdu"

“Milletimiz, AK Parti’yi Gönüllerde Kurdu”

- Google Reklamı -

AK Parti Milletvekili ve Adalet Komisyonu Üyesi Oğuzhan Kaya, AK Parti’nin kuruluş yıldönümünü kutladı.

Konuyla ilgili yazılı bir açıklama yayımlayan AK Parti Milletvekili Av. Oğuzhan Kaya, “14 Ağustos 2001’de çıkılan bu kutlu yolculukta, sayısız hizmet ve yenilikle ülkemize çağ atlatan partimizin 19. kuruluş yıldönümü kutlu olsun. 14 Ağustos 2001’de Türk siyasi tarihi için gerçek bir milat oldu. Ülkemizin içinde bulunduğu zorluklara karşı bir çözüm yolu, bir çıkış noktası olarak milletimizin gönüllerinde kurduğu, bize ise tabelalarını asma görevi kaldığı AK Partimiz, kuruluşundan yalnızca 15 ay sonra tek başına iktidar olarak millet tarafından nasıl bir umut olarak görüldüğünü tüm dünyaya ispatlamış bir partidir.” dedi.

AK PARTİYİ MİLLETİMİZ GÖNÜLLERİNDE KURDU, BİZE TABELALARINI ASMAK KALDI.

Kaya ; “AK Parti; Türkiye siyasetinde ezberleri bozan, millet egemenliği üzerindeki tüm vesayetleri kaldıran, ‘milleti yaşat ki devlet yaşasın’ felsefesini şiar edinmiş bir anlayışla girdiği her seçimde güçlenerek yoluna devam eden bir siyasi harekattır” dedi.
AK Parti’nin bu anlayışla girdiği her seçimi Türk milletinin teveccühü ile açık ara kazandığını hatırlatan Oğuzhan Kaya, “Bu kutlu zorlu yürüyüşte iç ve dış odakların saldırılarına karşı yeniden diriliş ruhuyla güçlenen ak davamız; gerek parti kapatma davası, gerek 27 Nisan 2007 muhtırası, 17-25 Aralık kumpasları ve devamında ise 15 Temmuz’daki hain darbe girişimini halkımızın güçlü destekleri ve liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın cesur adımları ile hepsinin üstesinden gelinmiştir. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’nin girişimleri ile artık emir alan ülke konumundan çıkıp emir veren ülkemiz, coğrafyamızda mazlumların sesi olmuştur.

- Advertisement -

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde, ak kadrolarıyla ülkemizi aydınlık yarınlara taşıyan partimizin tüm değerli mensuplarını kutluyor, Ahirette intikal edenleri rahmet ve şükranla yad ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle partimizin 19. kuruluş yılının ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olmasını diliyorum.” ifadelerini kullandı.

TRY - Türk Lirası
USD
27,5394
EUR
28,8193
GBP
33,2541
RUB
0,2727
CNY
3,8263
JPY
0,1847

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu