MHP’nin Kurmayları Bir Araya Geldi

Sponsor

Milliyetçi Hareket Partisi Sungurlu İlçe Başkanı Yasin ŞAHİN İlçe Başkan Yardımcıları Haşim Murat Uzar ve Oktay Can, Milliyetçi Hareket Partisi Sungurlu Belediye Başkan Adayı Şaban Köyhanoğlu, MHP Belediye Başkan Aday Adayları Şevki Kalınsazlıoğlu Ahmet Çağ Halim Karaçil, MHP Sungurlu İlçe Eski Başkanı İrfan Karslı, MHP Sungurlu İlçe eski Başkanı ve Önceki dönem  Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Aladdin Akel, MHP Sungurlu İlçe Eski Başkanı Paşa Öksüz, MHP İlçe eski Başkanı Celal Ceyhan, MHP Eski Sungurlu Belediye Başkanı Fevzi Örslü, MHP Demirşeyh Belediye Başkanı Ethem Karaaytu, MHP  Yörüklü Belediye Başkanı Ergülü Gökçetin, MHP önceki dönem Çorum Milletvekili Adayı Ali Akcan, MHP Sungurlu Belediyesi Eski Meclis Üyesi Haydar Naneli, MHP Sungurlu Eski Belediye Başkan Yardımcısı Yaşar Yenal, MHP Sungurlu Eski Belediye Başkan Yardımcısı Sefa Can Karslı, MHP Önceki Dönem İl Genel Meclisi Adayı Emir Şahin, MHP Sungurlu İlçe Eski Yönetim Kurulu Üyesi Yüksel Ağaçdan, Sungurlu Tarım Kredi Kooperatifi Eski Müdürü Hacı Kürkaya, Emekli Öğretmen Cemil Kürkaya’ gibi MHP’nin önde gelen isimleri Ocaklı Dinlenme Tesislerinde Bir araya gelerek  31 Mart Yerel seçimleri öncesi Birlik beraberlik ve  istişare toplantısı gerçekleştirdiler.

MHP  Sungurlu İlçe Başkanı Yasin Şahin ve MHP Sungurlu  Belediye Başkan Adayı  Şaban Köyhanoğlu , toplantıya katılanlara teşekkür konuşmalarını yaptıktan sonra söz alan Belediye Başkan Adayı Köyhanoğlu konuşmasında; “Rahmetli Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in dediği gibi ” Fikir, iman, ülkü aşkı. İnsanlığı güçlü yapan budur. ” Bizleri de güçlü yapan sahip olduğumuz fikir, iman ve ülkü aşkıdır. Biz daha öncede başardık şimdi yine başaracağız. Biz, Sungurlu’ya hizmetleri olmuş ciddi eserler bırakmış tertemiz bir geçmişe sahip Milliyetçi Hareket Partisiyiz. Maksadımız başkanlık yarışı, makam sevdası değildir.  Derdimiz, telaşımız, tasamız ve sevdamız; memleketimiz kalkınsın memleketimizin  insanının gülmesidir. Başka bir gaye gütmüyoruz. Önceliğimiz İlçemizin kalkınması, hedefimiz insanımızın refahı mutluluğudur. Kalkınmaktan başka bir kurtuluşumuz yoktur  bu nedenle Ciddi projelerimiz var Hayal ettiğimiz Sungurluyu harekete geçirecek İnsanımıza umut olacak çalışmalarımız var. Bunları da birlikte hayata geçireceğiz,  birlikte başaracağız. Şimdiden Allah hakkımızda hayırlı olanı bizlere nasip etsin. Allah  yar ve yardımcımız olsun. ” dedi.

Sponsor
Önceki İçerikAşutoğlu; ” Esnafımıza Verilecek Destek Kredileri, Nefes Aldıracaktır. “
Sonraki İçerikAk Parti İlçe Adayları Pazar Günü Açıklanacak
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz