MHP’den Özsarı’ya Hayırlı Olsun Ziyareti

Sponsor

Ak Parti İlçe Başkanlığı binasında gerçekleştirilen ziyarette sözlerine ilçe başkanlığına atanan Metin Özsarı’yı tebrik ederek başlayan MHP İlçe Başkanı Yasin Şahin ise, “MHP kurulduğu günden bugüne kadar Türk milletin menfaatleri için, geleceği için ve güven içinde olan bir Türkiye için siyaset yapmıştır. Başbuğumuz Alparslan Türkeş de Genel Başkanımızın Devlet Bahçeli de hep bunu savunmuştur. Genel başkanımızın geçmişteki hassasiyetlerini göz önüne alırsak 15 Temmuz’dan sonra milli birliğin ve beraberliğin oluşması için çaba sarf ettiği herkesin malumu” şeklinde konuştu.
Ak Parti İlçe Başkanı Metin Özsarı’da Milletçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Yasin Şahin ve yönetiminin yapmış oldukları ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek herkese ayrı ayrı teşekkür etti.

Sponsor
Önceki İçerikKAZANAN DOSTLUK OLDU
Sonraki İçerikMHP’den Kızılay’a Kan Bağışı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz