Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Siyaset Gündem

MHP’den Hayırlı Olsun Ziyaretleri

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Yasin Şahin ve yönetim kurulu üyeleri, İlçe Milli Eğitim Müdürü İhsan Sepetci, şube müdürü Şakir Demirel, Halk Eğitim Müdürü Ertuğrul Bostancı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

MHP İlçe Başkanı Yasin Şahin, ilçemizde görevlerine başlayan kurum müdürlerimize hayırlı olsun ziyaretinde bulunup, yen görevlerinde başarı dileklerimizi ilettik dedi.Gerçekleştirilen ziyaretlerden dolayı İlçe Milli Eğitim Müdürü Sepetci, Şube Müdür Demirel ve Halk Eğitim Müdürü Bostancı MHP İlçe Başkanı Yasin Şahin ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

Kör ve Zeren’den Kutlama Ziyareti

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanlığına tekrar seçilen Yasin Şahin’e Sungurlu Yüksekokulu Müdürü Dr. Hakan Kör ve okul sekreteri Bünyamin Zeren kutlama ziyaretinde bulundu.

İlçe Başkanı Yasin Şahin, Sungurlu Yüksekokulu Müdürü Dr. Hakan Kör ve okul sekreteri Bünyamin Zeren’e şahsım ve yönetim kurulum adına yapmış oldukları ziyaretten dolayı teşekkür ediyorum dedi.

İlgili İçerikler

Sungurlu Eğitimspor’dan Galatasaray’a Transfer

Şehit Karaman’ın Odası İlk Günkü Gibi Duruyor

Safa Özhazinedar

Yılmaz Babalık Sevincini Yaşadı

Safa Özhazinedar

Temsilcimiz 90+5’de 1 Puana Uzandı

Safa Özhazinedar

Vali Çiftçi, İncelemelere Devam Ediyor

Safa Özhazinedar

Vardi, Sungurlu Garnizon Komutanı Oldu

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar