-0.6 C
Sungurlu
07/06/2023
Sungurlu HaberleriSiyasetMHP’DEN "ADIM ADIM 2023" PROGRAMI

MHP’DEN “ADIM ADIM 2023” PROGRAMI

- Google Reklamı -

MHP Genel Başkan Yardımcısı Karakaya, Sungurlu’da “Adım Adım 2023” programına katıldı.
“Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatım ve Aydınlanma Programı” kapsamında Sungurlu Özel İdare Konferans Salonu’nda bir toplantı düzenlendi.

Toplantıya MHP Genel Başkan Yardımcısı Ankara 1. Bölge Milletvekili Mevlüt Karakaya, Yozgat Milletvekili İbrahim Ethem Sedef, Merkez Disiplin Kurulu Üyeleri Cemil Yavuz Aksu ve Kürşat Türker Ercan, MHP Çorum İl Başkanı Agah Karapıçak, Sungurlu İlçe Başkanı Yasin Şahin, Boğazkale Belediye Başkanı Mesut Ocaklı, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başlayan programda konuşan MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, Türkiye’yi taramak ve vatandaşlara ulaşmak amacıyla başlatılan bölge ve il toplantılarını tamamladıklarını, ilçe ziyaretlerinin de bir hafta içinde tamamlanacağını söyleyerek, tüm Sungurlu ve Boğazkalelilere MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin selamını getirdiklerini söyledi.

- Advertisement -

Karakaya’nın konuşmasının ardından Sungurlu İlçe Başkanı Yasin Şahin, İl Başkanı Agah Karapıçak, Yozgat Milletvekili İbrahim Ethem Sedef, Merkez Disiplin Kurulu Üyeleri Cemil Yavuz Aksu ve Kürşat Türker Ercan’da birer konuşma yaptı.

Toplantı sonunda, MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya ve beraberindeki partililer Boğazkale ilçesine hareket etmek üzere ilçeden ayrıldı.

[td_block_social_counter custom_title="Takip Edin" facebook="sungurlutelevizyonu" twitter="sungurlu_tv" youtube="channel/UC9UZAQXAsc2Nt7fu0E2B6XQ" instagram="sungurlu_tv" open_in_new_window="y" social_rel="" manual_count_instagram="10683" manual_count_facebook="20356"]
TRY - Türk Lirası
USD
23,1567
EUR
24,8129
GBP
28,8729
RUB
0,2834
CNY
3,2562
JPY
0,1661

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu