MHP’de İstifalar Devam Ediyor

Sponsor

Çorum’da İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i karşıladığı gerekçesiyle MHP’den ihraç edilen Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’e destek amacıyla istifalar devam ediyor.
Sungurlu’da, 13 Aralık tarihinde MHP eski ilçe başkanları, belediye başkanları ve Belediye Meclis üyelerinin de bulunduğu 14 kişi MHP’den istifa etmişti. Edinilen bilgilere göre aralarında Eski Kadın Kolları Başkanı Birgül Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri, il ve ilçe delegelerinin de bulunduğu 120 kişi MHP’den istifa etti. Sungurlu İlçe Seçim Kurulu’na giderek istifa dilekçelerini veren partililerin, gerekçe olarak Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’in ihraç edilmesini gösterdi.
Belediye Başkanı Adbulkadir Şahiner’in yanında olduklarını belirten partililer destek amacıyla Belediye önünde toplandı. Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’in daima yanında olduğumuzu belirtiriz diyen partililer, MHP’de ülkücü kesimin kıyıma uğradığı, bu kıyımın devam etmesi ve amacının ve ideallerinin dışına çıkmasından dolayı MHP’de siyaset yapmanın manasını kalmadığını savundu.
Yıllardır gönül bağımız olan ve şerefle taşıdığımız MHP kimliğimizden üzülerek istifa ediyoruz diyen partililer, “Bu duygu ve düşüncelerle çalışmaları ile gururumuz olan Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’in daima yanında olduğumuzu belirtiriz” dediler.
Ayrıca yıllarca parti içerisinde çeşitli kademelerde görev alan ve ancak parti üyeliği bulunmayan 200’e yakının partilinin ise MHP’de hiç bir bağlarının kalmadıklarını söyledi.

Sponsor
Önceki İçerikTürkiye’nin ilk 4K Çözünürlüklü Planetaryumu Açıldı
Sonraki İçerikDers Gördüğü Sınıfa Adı Verildi
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz