MHP’de Başvurular Başlıyor

Sponsor

Milliyetçi Hareket Partisi Sungurlu İlçe Başkanlığı’nca 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri ile ilgili partiye yapılacak olan resmi başvurularla ilgili takvim belirlendi. MHP İlçe Başkanı Yasin Şahin’in verdiği bilgiye göre, Belediye Başkan Adaylığı, Belediye Meclisi Üyeliği Adaylığı ve İl Genel Meclisi Adaylığı müracaatları 15 Kasım 2018 Perşembe tarihinden itibaren alınacak. Başvurular 15 Aralık 2018 Cumartesi gününe kadar kabul edilecek. MHP’den aday adayı olmak isteyenler bağlı bulundukları il, ilçe ve belde teşkilatlarına bu tarihler arasında başvuruda bulunabilecek.

GÖNÜL SEFERBERLİĞİ

MHP İlçe Başkanı Yasin Şahin , yaptığı açıklamada şöyle dedi; “Ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik durum ile çevremizi kuşatan siyasal kargaşadan kurtulmak için önümüzdeki seçimleri fırsat bilerek tüm gayretimizle çalışarak Türk Milletinin varlık teminatı olan Milliyetçi Hareket Partisini ülke yönetimine taşıyacağız. Kutlu geçmişimizden aldığımız güç ve onurla geleceğimizi kucaklayacağız. Bu yüce amaca yönelik çalışmalar, her dava arkadaşımız için kutsal ve milli bir görevdir. Bu kutlu mücadelemiz aynı zamanda; İçinde yaşadığı ekonomik şartlar nedeniyle ailesi önünde küçük düşme korkusu yaşayan babalar adına, tarlasını ekip biçerken mazot parasına yenilmiş çiftçimiz adına, üretimi durmuş, makinaları stop etmiş, işçisine ücret ödeyemeyen biçare haldeki sanayicilerimiz adına, siftahsız dükkânını kapatan, çekini, senedini ödeyemeyen esnafımız adına mücadele vereceğiz. Bu kutlu mücadelemiz sırasında dava arkadaşlarımızla birlikte gece gündüz demeden çalışacağız. Hiçbir zorluğa aldırış etmeden, gönül seferberliği içerisinde, manevi dünyamızın bize verdiği güç ve ruhla tüm imkânsızlıkları yenip Milliyetçi Hareketi iktidara taşıyacağız.”

Sponsor
Önceki İçerikSungurlu’da Taşımalı Servis Araçları Denetlendi
Sonraki İçerikDorukoğlu Adaylığını Perşembe Günü Açıklayacak
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz