30.5 C
Sungurlu
28/09/2022
Sungurlu HaberleriSiyasetMHP Teşkilatı Muhtarlarla Yemekte Buluştu

MHP Teşkilatı Muhtarlarla Yemekte Buluştu

- Google Reklamı -

MHP ilçe başkanı ve milletvekili adayları partililer yemekte muhtarlarla buluştu.
Baktat Dinlenme tesislerinde verilen yemeğe MHP 2. sıra adayı Alparslan Karapıçak, İlçe Başkanı Yasin Şahin, Milletvekili aday adayları Enes Ekri, Muzaffer Gellerli, Ziraat Odası Başkanı Dursun Karadereli, muhtarlar ve partililer katıldı.

Baktat Dinlenme tesislerinde verilen yemeğe MHP 2. sıra adayı Alparslan Karapıçak, İlçe Başkanı Yasin Şahin, Milletvekili aday adayları Enes Ekri, Muzaffer Gellerli, Ziraat Odası Başkanı Dursun Karadereli, muhtarlar ve partililer katıldı.  | Sungurlu Haberleri
Geniş bir katılımın olduğu yemekte MHP 2. sıra adayı Alparslan Karapıçak, “Ülkemiz sıkıntılı bir süreçten geçmektedir. 15 Temmuz ve sonrasında Türkiye’nin üzerine göz dikenler, Türkiye’nin en değerli topraklara sahip olduğunu bilen içteki ve dıştaki ihanet şebekeleri ülkemizi diz çöktürmek adına harekete geçmiş durumdalar.

Baktat Dinlenme tesislerinde verilen yemeğe MHP 2. sıra adayı Alparslan Karapıçak, İlçe Başkanı Yasin Şahin, Milletvekili aday adayları Enes Ekri, Muzaffer Gellerli, Ziraat Odası Başkanı Dursun Karadereli, muhtarlar ve partililer katıldı.  | Sungurlu HaberleriBu süreçte mensubiyeti olmaktan gurur duyduğum Milliyetçi Hareket Partisi ve onun bilge lideri hükümetinin ve devletinin yanında olarak bu oyunlara dur diyerek memlekete sahip çıkmıştır. Partimize önceleri oy vermek istemeyenler 15 Temmuz ve sonrası liderimizi ve partimizi daha iyi anlamış durumdadır. Bu nedenle hiç kimsenin Milliyetçi Hareket Partisi’ne oy vermemek için hiçbir gerekçesi kalmamıştır. Bizlere güvenip bu ruhsatı bizlere verdiğiniz takdirde bende Sungurlu adına en güçlü bir şekilde hizmet edeceğime söz veriyorum” diye konuştu.

- Advertisement -

Baktat Dinlenme tesislerinde verilen yemeğe MHP 2. sıra adayı Alparslan Karapıçak, İlçe Başkanı Yasin Şahin, Milletvekili aday adayları Enes Ekri, Muzaffer Gellerli, Ziraat Odası Başkanı Dursun Karadereli, muhtarlar ve partililer katıldı.  | Sungurlu Haberleri
MHP İlçe Başkanı Yasin Şahin, 24 Haziran genel seçimlerinde Muhtarlarımızın Cumhur ittifakına desteklerine talip olduk. Kıymetli Muhtarlarımıza desteklerinden dolayı ve bizleri kırmayarak davetimize eksiksiz katılım gösterdikleri için teşekkür ediyorum dedi.

Takip Edin

20,119BeğenenlerBeğen
9,264TakipçilerTakip Et
724TakipçilerTakip Et
815AboneAbone Ol
TRY - Türk Lirası
USD
18,2195
EUR
18,0928
GBP
20,9836
RUB
0,2962
CNY
2,6276
JPY
0,1296

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

error: İçerikler korunmaktadır!