20.1 C
Sungurlu
26 Ekim 2020
Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Siyaset

MHP Sungurlu ve MHP Boğazkale 13. Olağan İlçe Kongreleri Yapıldı

Milliyetçi Hareket Partisi Sungurlu ve Milliyetçi Hareket Partisi Boğazkale 13. olağan ilçe kongreleri yapıldı. Tek liste halinde girilen iki ayrı kongrede de MHP Sungurlu İlçe Başkanı Yasin Şahin ve MHP Boğazkale İlçe Başkanı Ali Oran güven tazeledi.

YASİN ŞAHİN GÜVEN TAZELEDİ

Milliyetçi Hareket Partisi Sungurlu 13. olağan ilçe kongresi yapıldı. Tek liste halinde girilen kongrede mevcut Başkan Yasin Şahin güven tazeledi.

Kongreye, MHP MYK üyesi Hasan Oğuz Öbekçi, İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, Çorum İl Başkanı Agah Karapıçak, Merkez İlçe Başkanı Reşit Buzkaya, Boğazkale Belediye Başkanı Mesut Ocaklı, Boğazkale İlçe Başkanı Ali Oran, Ülkü Ocakları Çorum İl Başkanı Orhan Tosik, Ülkü Ocakları Sungurlu İlçe Başkanı Serdar Çakırbeyli, İl ve ilçe teşkilat yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.MHP Sungurlu ilçe Teşkilatı Yasin Şahin başkanlığında şu isimlerden oluştu; “Haşim Murat Uzar, Oktay Can, H. İhsan Ümit Ulusaloğlu, Hacı Taşova, Dursun Karaderili, Cemil Kürkaya, Rıfat Dağaşan, Fatih Karaçil, Kazım Koca, Nuh Yalınkılıçlı, Sacit Erzurum, Rıdvan Kendircioğlu, Osman Erayhan, Aydın Bazna”

ALİ ORAN GÜVEN TAZELEDİ

Milliyetçi Hareket Partisi Boğazkale 13. olağan ilçe kongresi yapıldı. Tek liste halinde girilen kongrede 36 delegenin 30 oyunu alan mevcut Başkan Ali Oran güven tazeledi.

Kongreye, Çorum İl Başkanı Agah Karapıçak, Merkez İlçe Başkanı Reşit Buzkay, Boğazkale Belediye Başkanı Mesut Ocaklı, Boğazkale İlçe Başkanı Ali Oran, Ülkü Ocakları Çorum İl Başkanı Orhan Tosik, İl ve ilçe teşkilat yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar