MHP Sungurlu İlçe Başkanlığından 24 Saat Whatsapp Dönemi

Sponsor

Milliyetçi Hareket Partisi Sungurlu İlçe Başkanlığı bir yeniliği daha Sungurluluların hizmetine sundu; tek hedeflerinin 2019 yılı mahalli idareler seçimleri olarak belirleyen MHP Sungurlu İlçe Başkanlığı, vatandaşların sorun ve taleplerini en kısa sürede iletebilmeleri için Whatsapp iletişim hattını devreye soktu.

MHP Sungurlu İlçe Başkanı Yasin ŞAHİN , “Nüfusu ve potansiyeli ile Çorumun  1 . Büyük İlçesi olan Çorum’da her yere yetişmemiz mümkün olmuyor. Bunun için teknolojinin nimetlerinden faydalanarak Sungurlu’lu  hemşerilerimizin bizlere daha kısa sürede ulaşabilmeleri, bizlerinde halkımızın sorun ve taleplerine en kısa sürede cevap verebilmemiz ve mahalli idareler seçimlerindeki projelerimizde alt yapı oluşturması için whatsapp iletişim hattımızı devreye soktuk” diye konuştu.

[appbox googleplay com.RadyoSRTMobil_6481537]

Sponsor

Detaylı bilgi veren ŞAHİN; “0546 499 83 19” numaralı whatsapp iletişim hattının 7 gün 24 saat açık olacağını, belirterek şunları söyledi; “ Bizler MHP Sungurlu  İlçe Teşkilatı olarak, Sungurlumuzun mahallesinden sokağına binlerce  vatandaşımızı yaptığımız ziyaret ve çalışmalarıyla elimizden geldiğince dinliyor, sorunlarını gücümüz ve imkanlar dahilinde çözmeye çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

MHP sungurlu İlçe Başkanlığı, vatandaşların sorun ve taleplerini en kısa sürede iletebilmeleri için Whatsapp iletişim hattını devreye soktu. | Sungurlu Haber

Şahin, şunları söyledi:
Ayrıca Teşkilat birimimizin kısa süre önce başlattıkları üye seferberliğiyle ve eski üyelerimizin telefonlarını da güncelleyerek tüm üyelerimize bu Whatsapp iletişim hattımızla anında ulaşarak, faaliyet ve çalışmalarımızın hakkında bilgilendirmeyi planlıyoruz.

Tüm teşkilatlarımızla çalışmalarımıza aralıksız devam ederken zaman zaman yaşadığımız program yoğunluğundan  dolayı ulaşamadığımız hemşerilerimiz oluyor. İşte bu noktada 0546 499 83 19 numaralı whatsapp iletişim hattımızın değerli hemşerilerimizle iletişimimizi bir adım daha yakınlaştırılacağına inanıyoruz.

MHP sungurlu İlçe Başkanlığı, vatandaşların sorun ve taleplerini en kısa sürede iletebilmeleri için Whatsapp iletişim hattını devreye soktu. | Sungurlu Haber

Tüm amacımızın Yaşanacak şehir Sungurlu’yu  yeniden tesis etmek olan MHP Sungurlu Whatsapp iletişim hattımıza tüm vatandaşlarımız sorun, şikayet, talep ve önerileri için 7 gün 24 saat yazabilirler.

Sponsor
Önceki İçerikSungurlu Radyo SRT FM Artık Mobil Platformda
Sonraki İçerikPolis Noktasına EYPli Saldırı!
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz