-0.6 C
Sungurlu
05/06/2023
Sungurlu HaberleriSiyasetMHP SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİ AÇILDI

MHP SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİ AÇILDI

- Google Reklamı -

“SUNGURLUMUZA HİZMET İÇİN ÇALIŞACAĞIM”

Milliyetçi Hareket Partisi Çorum Milletvekili Adayı Sungurlulu hemşehrimiz olan Vahit Kayrıcı Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışında yaptığı konuşmada; “Var gücümle Sungurlumuza hizmet edeceğim.” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışı, duanın ardından kurdele kesilmesiyle yapıldı. Alparslan Türkeş Caddesinde Çarşı Polis Merkezinin yanındaki MHP Seçim Koordinasyon Merkezi MHP İl Başkanı Agah Karapıcak, Milletvekili Adayı Vahit Kayrıcı, İlçe Başkanı Yasin Şahin, Ülkü Ocakları İl Başkanı Orhan Tosik, İlçe Başkanı Serdar Çakırbeyli ve partililerin katılımıyla gerçekleşti. MHP Milletvekili Adayı Vahit Kayrıcı; “İnşallah bir dönem daha sizlere hizmet etmek istiyorum. Kolay söz veren hiç bir şey yapmaz, ben kolay söz vermiyorum, sizlere hizmet etmeye talibim. Var gücümle Çorum ve Sungurlumuza hizmet etmek için çalışacağım. Kendimi ve Sungurlu’yu sizlere emanet ediyorum.” dedi.

- Advertisement -

“BU SEÇİM VARLIK VE YOKLUK SEÇİMİ!”

Cumhur İttifakının bu seçimde hem Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden Cumhurbaşkanı seçilmesi, hem de mecliste çoğunluğu elde etmesi gerektiğine vurgu yapan Kayrıcı, millet ittifakına da eleştirilerde bulunarak, “Karşımızda zillet ittifakı denilen bir ittifak var. Bu ittifak ki, yanına PKK dahil bütün şer güçleri alarak hareket ediyor. Söylemlerine bakın, daha şimdiden ülkeyi kaosa sürükleyecek bir dille konuşuyorlar. Bunlara fırsat vermemeliyiz. Cumhurbaşkanlığı’nı mutlaka ama mutlaka Recep Tayyip Erdoğan’ın seçilmesi gerekiyor. Bizim de parti olarak mecliste güçlü temsil edilmemiz için desteklerinizi bekliyoruz” şeklinde konuştu.

“HAK EDİLEN HİZMETİN ALINABİLMESİ İÇİN ÇALIŞACAĞIM”

Çorum’da 1999 yılında da milletvekili seçildiğini hatırlatan Milletvekili Adayı Vahit Kayrıcı, insanların geçmişte yaptıklarının geleceğe ayna olduğunu ifade ederek, Çorum’un istediği ve hak ettikleri hizmetleri alabilmesi için geçmişte olduğu gibi çalışmaya devam edeceklerini kaydetti.

[td_block_social_counter custom_title="Takip Edin" facebook="sungurlutelevizyonu" twitter="sungurlu_tv" youtube="channel/UC9UZAQXAsc2Nt7fu0E2B6XQ" instagram="sungurlu_tv" open_in_new_window="y" social_rel="" manual_count_instagram="10683" manual_count_facebook="20356"]
TRY - Türk Lirası
USD
21,0427
EUR
22,5420
GBP
26,2133
RUB
0,2604
CNY
2,9701
JPY
0,1503

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu