MHP İlçe Başkanı Yasin Şahin Afrin Operasyonu ile İlgili Açıklamada Bulundu

Sponsor

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Yasin Şahin , başlayan Afrin Harekatı ile ilgili olarak, “Kahraman ordumuzun duacısıyız. Cenab-ı Allah hainlerle mücadelede yardımını bizlerden esirgemesin” dedi.

Afrin harekatı ile ilgili açıklamada bulunan Şahin, bugün Afrin Operasyonunun başladığının bizzat Cumhurbaşkanı tarafından açıklandığını, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin de “Devletimiz, milletimiz için hayırlı olsun. Allah ordumuzu muvaffak etsin” diyerek ilk açıklamasını yaptığını aktararak, “Türk Devleti sözde müttefikimiz ABD’nin PKK/PYD/YPG’yle gayri meşru birliktelik içine girerek ülkemizi tehdit etmesine müsaade etmemiştir. Türkiye Amerika’nın terör örgütlerine sınırımızda sözde ordu kurdurmasına dur demiştir. Ülkemizin teröristlerden oluşan haçlı birlikleriyle ablukaya alınmasına karşı gelmiştir.Ülkemizin bekası konu olunca kimseye eyvallah etmemiştir. Türk devleti bütün milli güç unsurlarıyla terörizmi kaynağında imha etmek için harekete geçmiştir.Teröristlere Türk milletinin demir yumruğunu ve hakikat dolu müdahalesini göstermek için operasyona başlamıştır.Milliyetçi Hareket Partisi olarak Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve hükümetinin ülkemizi meşru savunma ve beka mücadelesinde can pahasına yanındayız. Devletin şanını lekeletmemeye kararlıyız. Kahraman ordumuzun duacısıyız. Cenab-ı Allah hainlerle mücadelede yardımını bizlerden esirgemesin. Semerkand’dan Ötüken’den yayını çekerek Cihan Hakimiyeti Ülküsü İle yola çıkan bir milletin evlatları İslamla şereflenip nizamı alem İlahi Kalimetullah davası ile Allahın davasını dünyada yeryüzüne hakim kılmak ve adaleti tesis etmek için yola çıkmış bir mediniyetin bugünki temsilcisi aziz Türk milleti olarak bugün Elbabda, dün Yemende Galiçyada ne işimiz varsa Çanakkalede ne işimiz varsa Kafkasyada ne işimiz varsa Afrindede aynı ruh ve aynı karakterle Ankaranın Diyarbakırın ve büyük Türk milletinin güvenliği için gidiyoruz ve Şehadet şerbetini arslanlar gibi içiyoruz.Çünkü inanıyoruzki Vatan ne Türkiyedir Türklere, ne Türkistan. Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir Türklere Turan. Milletimizin duaları düşmanın bağrına saplanan bir hançerdir. Kılıcınız keskin gazanız mübarek olsun. ” şeklinde açıklamada bulundu.

Sponsor
Önceki İçerikSungurlu Belediyespor : 4 – Çimentospor : 1
Sonraki İçerikLider Namaglup Yola Devam Ediyor
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz