-0.6 C
Sungurlu
06/06/2023
Sungurlu HaberleriSiyasetMHP Adayı Kayrıcı, Sungurlu’da 2 bin Kişiyle Birlikte İftar Açtı

MHP Adayı Kayrıcı, Sungurlu’da 2 bin Kişiyle Birlikte İftar Açtı

- Google Reklamı -

MHP Milletvekili Adayı Vahit Kayrıcı, Sungurlu’da yaklaşık 2 bin kişinin katıldığı bir iftar programına katıldı.

14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem milletvekilliği seçimleriyle ilgili olarak çalışmalarını hız kesmeden sürdüren MHP Milletvekili Adayı Vahit Kayrıcı, Sungurlu’da onuruna düzenlenen iftarda hemşehrileriyle bir araya geldi. Özgürler Düğün Salonu’ndaki iftar programına Kayrıcı’nın yanısıra bir diğer milletvekili adayı İsmail Lek, MHP İl Başkanı Agah Karapıçak, Sungurlu İlçe Başkanı Yasin Şahin, oda başkanları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, köy ve mahalle muhtarlarıyla Kadınlı-erkekli, 7’den 70’e binlerce davetli katıldı.Davetlilerin büyük ilgi ve sevgi gösterisinde bulunduğu MHP Adayı Vahit Kayrıcı, yaptığı konuşmada da seçim süreciyle ilgili değerlendirmelerde bulunurken, hemşehrilerinden de hem Cumhur İttifakı adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için hem de partisi MHP için destek istedi.

ÇORUM’UN HAKETTİĞİ HİZMETİ ALABİLMESİ İÇİN ÇALIŞACAĞIM

Çorum’da 1999 yılında da milletvekili seçildiğini hatırlatan Milletvekili Adayı Vahit Kayrıcı, insanların geçmişte yaptıklarının geleceğe ayna olduğunu ifade etti. Bizler de Çorum’un istediği ve hak ettikleri hizmetleri alabilmesi için geçmişte olduğu gibi çalışmaya devam edeceklerini kaydetti.

[td_block_social_counter custom_title="Takip Edin" facebook="sungurlutelevizyonu" twitter="sungurlu_tv" youtube="channel/UC9UZAQXAsc2Nt7fu0E2B6XQ" instagram="sungurlu_tv" open_in_new_window="y" social_rel="" manual_count_instagram="10683" manual_count_facebook="20356"]
TRY - Türk Lirası
USD
21,5062
EUR
22,9694
GBP
26,6734
RUB
0,2643
CNY
3,0219
JPY
0,1541

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu