Mezarlık Çeşmelerine Çirkin Saldırı!

Sponsor

“Vatandaşların dirisine saygı göstermeyen kişiler ölüsüne de saygı göstermedi diyerek olayı kınayan Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, “Yapılan bu çirkin saldırı bizleri üzmüştür. Mezarlıkta bulunan çeşmeleri kırarak vatandaşlarımıza ve ölmüşlerimize saygısızlık yaptılar. Bu çeşmenin yerine derhal daha güzelini yapacağız” dedi.

Sungurlu Sarıtepe mezarlıkta bulunan çeşmeler, kimliği belirsiz kişi, yada kişiler tarafından kırılarak kullanılamaz hale getirildi. | Sungurlu Haber
Bizler mezarlıklarımızın şartlarını iyileştirmek için çalışmalarımıza devam ederken kendini bilmez ölüye bile saygısı olmayan kişi veya kişiler tarafından mezarlık çeşmelerine yapılan saldırı yapmış olduğumuz çalışmaları engelleyemez diyen Başkan Şahiner, Onlar kırarsa biz daha iyisini yerine yaparız. Bizlerin yapacağı hizmetleri bu olaylar engelleyemez, sadece bizleri bu tür çirkin saldırılar üzülmemize neden olur diye açıklamada bulundu.

Sungurlu Sarıtepe mezarlıkta bulunan çeşmeler, kimliği belirsiz kişi, yada kişiler tarafından kırılarak kullanılamaz hale getirildi. | Sungurlu Haber
Sarıtepe Mezarlığının çeşmelerine zarar veren kişi yada kişiler hakkında yasal işlem başlatıldığı öğrenildi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikSungurlu Belediyesi Aşure Dağıtacak
Sonraki İçerikÜnlü Oyuncu Yakup Yavru Hayatını Kaybetti
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz