Meydanda Toplanarak Hep Bir Ağızdan Andımızı Okudular

Sponsor

– Şahiner, “Andımızın nesinden rahatsız oluyorsunuz?”

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programda Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner bir açıklama yaptı. Şahiner yaptığı açıklama; “Aziz Türk Milleti, Danıştay’ın ‘Andımız okutulsun’ kararının ardından bazı eğitim sendikaları ve siyasiler Andımız’a karşı kampanya başlatırken, vatansever Sungurlulu Hemşerilerimizle birlikte bu gün burada Danıştay kararına destek veriyoruz” dedi.

Milli vicdanımızı biraz olsun rahatlatan bu kararı tanımadıklarını söyleyip sıkıntılarını dile getiren kesimler ise adeta yüreklerimizi sızlatmıştır diyen Başkan Şahiner, “Andımızdan rahatsız olmaya, onu başka boyutlara çekmeye hiç kimsenin hakkı yoktur. Ne var Andımızda. Neresinden rahatsız oluyorsunuz? Türk olmak, doğru olmak, çalışkan olmak suç mu? Çözüm süreci döneminde yaşadığımız hüsranlardan hala ders almadık mı? Buradan Milli Eğitim Bakanı Sayın Ziya Selçuk’ a çağrıda bulunuyorum; Sayın Bakan; artık yetki tamamen sizin elinizdedir. Danıştay’ın bu kararını bir an evvel hayata geçirip milli varlığımızla sorunu olan ve Türk kimliğinden rahatsız olanlara okkalı bir cevap vermeliyiz. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın yeniden her sabah bağıra bağıra Türküm, doğruyum ve çalışkanım sözleri ile ilk önce içimizdeki Türk düşmanlarına sonra da tüm dünyaya haykırmaları artık elzem bir durum haline gelmiştir. Aziz Hemşehrilerim; bu meydandan hepinizin adına tüm kalbime bütün Türk düşmanlarına sesleniyorum, Ey gafiller kendinize gelin ve bizimle uğraşmayı bırakın. 7 yaşından beri Varlığını Türk Varlığına armağan eden bir nesli kendinize düşman bilmeyin. Unutmayın! Bütün Türkler bir gün ansızın delirecektir. O zaman Allah Türkü değil sizi korusun. Varlığımız Türk Varlığına Armağan olsun. Ne mutlu Türküm diyene diye” açıklamalarında bulundu.

Konuşmaların ardından yüzlerce vatandaş hep bir ağızdan andımızı okuduktan sonra dağıldı.

Sponsor
Programı buradan izleyebilirsiniz :
Sponsor
Önceki İçerikÇorapcı Zehir Tacirine Jandarma’dan Operasyon
Sonraki İçerikTüketici Güveni Ekim’de Azaldı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz