Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

Mevlid Kandilimiz Mübarek Olsun

Aşutoğlu, “Merhamet ve hoşgörü örneği peygamberimiz Hz. Muhammed’in (SAV) doğduğu gecenin yıl dönümleri Mevlinkü Allah’ın bütün alemlere rahmet olarak gönderdiği Peygamber o gün dünyaya şeref verdiği için Elhamdülillah biz Müslümanların bayramıdır. Allah’ın rahmet kapılarını sonuna kadar açtığı bu gecede kendimiz, ailemiz ve çevremiz için yapacağımız dualara, işlerimiz, ilçemiz, ülkemiz, İslam ümmeti ve tüm insanlık için yapacağımız duaları da ekleyerek, huzurlu bir dünya için gönülden temennide bulunmalıyız.

Herkesin rahmet ve mağfiret bekleyerek kendince yapacağı ibadet ve duadaki yakarışlarımız, rahmeti ve merhameti bol rabbimizin katında kabul olur ve inşallah bizler için hayırlı gelişmelere vesile olur. Edeceğimiz dualar ülkemizin etrafında ve dünyanın çeşitli yerlerinde yaşanan sıkıntıların giderilmesi yolunda olumlu kapılar açar. Bu günün hatırına Ülkemizin birliği ve dirliği için güvenlik güçlerimize ve devletimize Allah’tan yardım diliyor, dua ediyoruz. Bu vesile ile tüm ilçemizin kandilini tebrik eder, ülkemizde ve tüm İslam aleminde hayırlı gelişmelere vesile olmasını dilerim” dedi.

İlgili İçerikler

Caminin Bakımını Sungurlu Belediyesi Yaptı

Safa Özhazinedar

Özkan, “Herkesin yeni yılını en içten dileklerimle kutluyorum”

Safa Özhazinedar

Özkan, “Öğretmenlerimiz mesleklerini severek ve onur duyarak yapmaktadırlar”

Safa Özhazinedar

Başkan Şahiner, 5 Aralık Kadın Hakları Günü’nü Kutladı

Safa Özhazinedar

Çetmi ve yönetiminden Başhekim Batıbay’a ziyaret

Safa Özhazinedar

Oran, Ülkü Ocakları Sergisini Gezdi

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar