Meteorolojiden Uyarı

Sponsor

Bölgemizin 11 Temmuz Perşembe gününden itibaren, Balkanlar üzerinden gelen serin ve yağışlı havanın etkisine gireceği tahmin ediliyor.
Tahmin edilen yağışların, 11 Temmuz Perşembe sabahı Kastamonu’dan başlayarak bölge geneline yayılması, 13 Temmuz Cumartesi sabah saatlerinden itibaren ise bölgemizi terk etmesi beklenmektedir. Yağışların 11.07.2019 Perşembe günü Kastamonu çevrelerinde, 12.07.2019 Cuma günü Samsun ve Ordu çevrelerinde kuvvetli ve yer yer şiddetli olması beklendiğinden meydana gelmesi muhtemel, ani sel, su baskınları, dolu şeklinde yağış, yıldırım düşmesi, heyelan, yağış anında kuvvetli rüzgar ve hortum oluşum risklerine karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.
Bölgemiz genelinde mevsim normalleri civarında,seyreden hava sıcaklıklarının 11 Temmuz Perşembe günü öğleden sonra başlayarak hafta sonuna kadar yurdun kuzey ve iç kesimlerinde hissedilir derecede (4 – 8 derece) azalacağı tahmin ediliyor.
Rüzgarın Perşembe günü Batı ve Orta Karadeniz’de önceleri güney ve batı zamanla kuzey ve batı yönlerden, kuvvetli ve kısa süreli fırtına şeklinde ( 50 – 80 km/saat) esmesi bekleniyor. Kuvvetli rüzgar ve fırtınanın yol açabileceği, ağaç ve direklerin devrilmesi, çatı uçması ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.

Sponsor
Önceki İçerikYurtdışından Alışverişe 5 Ürün Kısıtlaması
Sonraki İçerikAMELİYATI BAŞARILI GEÇTİ
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz