Mesleki Eğitim Merkezi’nde Belge Töreni Düzenlendi

Sponsor

Sungurlu Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından düzenlenen 34. Dönem usta öğreticilik belge töreni gerçekleştirildi.
Törende usta öğreticilik eğitimini başarı ile tamamlayan çeşitli mesleklere sahip 14 kursiyere usta öğreticilik belgesi takdim edildi.
Törene Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı. Daha sonra TRT tarafından hazırlanan ahilik belgeseli sinevizyonu sunumu yapıldı. Mesleki Eğitim Merkez Müdürü Osman Çetin Mesleki Eğitim Merkezi müdürlüğünün çalışmaları hakkında bilgiler verdi.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Eryiğit, Meslek Eğitim Merkez Müdürlüğü’nün kurulduğu günden bugüne ustalık, kalfalık ve işyeri açma belgesi toplam 3763 vatandaşımıza katkı sağlanmıştır dedi. İçerisinde bulunduğumuz Eğitim Öğretim yılında’ da 51 çıraklık 28 kalfalık toplamda 79 kişi olup halen kursların devam ettiğini belirtti.
Sertifika törenine Kaymakam Mitat Gözen, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, Sungurlu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Alaittin Akel, Terziler ve Berberler Esnaf Odası Başkanı Mutlu Karslı, Madeni Sanatkarlar Odası Başkan Hakkı Vargeloğlu, okul müdürleri ve kursiyerler katıldı.
Kaymakam Mitat Gözen, kursiyerlere hayırlı olsun temennileri ve programda emeği geçenlere teşekkür etti .

Sponsor
Önceki İçerikÇorum Cup 2018 Yaz Dönemi Futbol Turnuvası 24 Haziran’da Başlıyor
Sonraki İçerikİlaçlama Çalışmaları Başladı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz