Mert İlbars Gümüş Madalya Kazandı

Sponsor

İtalya’nın Faenza Kentinde yapılan Yıldızlar Avrupa Güreş Şampiyonasında 60 kg’da ülkemizi temsil eden Milli sporcumuz Mert İlbars, finalde yenilerek Avrupa ikinci olarak gümüş madalya kazandı.
Çeyrek finalde Gürcü rakibini 4-3 yenen ve yarı finale yükselen Mert İlbars yarı finalde karşılaştığı rakibini 5-2 yenerek finale yükseldi. Final müsabakasında Rus rakibine yenilen güreşçimiz Mert İlbars Gümüş madalya kazandı.
İlçe Spor Müdürü Halil Yurt, “Sungurlumuzun gururu Milli güreşçimiz Mert İlbars’ın finale yükselmesi bizleri son derece gururlandırdı. Final müsabakasını kazanamadı ama sporcumuz bizlerin her zaman şampiyonudur. Milli güreşçimiz Mert İlbars ile gurur duyuyoruz” diye söyledi.
Güreş Antrenörü Çelebi Bayır ise, “Milli güreşçimiz Mert İlbars’ı gönülden kutluyorum. Ülkemizi ve Sungurlumuzu Avrupa Güreş Şampiyonasında çok güzel bir şekilde temsil etti. Kazandığı gümüş madalyadan dolayı sporumuzu tebrik ediyorum” dedi.

Sponsor
Önceki İçerikSel Nedeniyle Köprü Zarar Gördü
Sonraki İçerikSungurlu’nun İçinden Geçen Çaylar Taşma Noktasında
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz