Mert İlbars Avrupa Yolcusu

Sponsor

12 Nisan 2019'da Antalya'da düzenlenen Uluslararası Yıldızlar Zafer Turnuvasında 60 kg.da Sungurlulu güreşçi Mert İlbars şampiyon oldu.  | Sungurlu HaberUluslararası Yıldızlar Zafer Turnuvasında Mert İlbars kazandığı şampiyonlukla ülkemizi 17-23 Haziran’da İtalya’da düzenlenecek olan Yıldızlar Avrupa şampiyonasında temsil etme hakkı kazandı.
Güreş Antrenörü Çelebi Bayır, “Sporcumuz Mert İlbars’ı kazandığı başarıdan dolayı tebrik ediyorum. 17-23 Haziran’da İtalya’da düzenlenecek olan Avrupa Şampiyonasında başarılar diliyorum. Avrupa Şampiyonasında ülkemizi temsil edecek olan tüm milli takım sporcularımızın Allah yar ve yardımcıları olsun” diye söyledi.

Sponsor
Önceki İçerikDolarda Hareketli Anlar Yaşanıyor! Kritik Seviyeyi Aştı
Sonraki İçerikEğitim ve Okul Güvenliği Toplantısı Yapıldı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz