Mert İlbars Altın Madalyaya Doymuyor

Sponsor

Bartın’da yapılan yıldızlar grekoromen güreş grup birinciliğinde Mert İlbars altın madalya kazandı. Grup maçlarında ilk 16 içinde yer alan toplam yedi Çorumlu güreşçi Türkiye Şampiyonasında mindere çıkacak.
Bartın’da yapılan yıldızlar güreş grup birinciliğinde Çorumlu güreşçilerden yedisi Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazandı. 51 kiloda Himmet Sandıklı sikletinde birinci olmayı başardı.
8-11 Şubat tarihlerinde Bartın’da yapılan yıldızlar grekoromen güreş birinciliğinde Çorum Belediyespor’dan 51 kiloda Himmet Sandıklı sikletinde birinci olarak altın madalya kazanırken 71 kiloda Samet Yaldıran ise üçüncü olarak bronz madalya kazandı. Bu sporcularla birlikte 71 kiloda Mert Yaldıran beşinci 65 kiloda Tanselcan Örtücü üçüncü, Çetin Yardımcı dokuzuncu, Soner Can Arıkan 14, 55 kiloda İsmail Özdil ise 14. olarak Türkiye Şampiyonasında mücadele etmeye hak kazandılar.
Öte yandan Sungurlu’da yetişen ve Ankara’ya transfer olan Mert İlbars 55 kiloda yine sikletinde birinci olarak altın madalyanın sahibi oldu ve Türkiye Şampiyonluğunun en güçlü adayı olduğunu bir kez daha gösterdi.
22-25 Şubat tarihlerinde Konya’da yapılacak olan Yıldızlar Grekoromen Güreş Şampiyonası’nda yedi Çorumlu güreşçi mindere çıkacak.

Sponsor
Önceki İçerikAvrupaya Giden Öğrenciler İlçeye Döndü
Sonraki İçerikPendik Belediyesi, kitap ve zeka oyunları seti yardımında bulundu
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz