Mehmetçik İlkokulu’ndan Değerler Eğitimi

Sponsor

Mehmetçik İlkokulu 1/A Sınıfı öğrencileri, değerler eğitimi kapsamında “Yumurtam çatlamasın” etkinliği gerçekleştirdiler.
1/A Sınıf Öğretmeni Demet Özkan Yüce rehberliğinde hazırlanan Değerler Eğitimi sürecinde “Yumurtam Çatlamasın”etkinliği ile öğrencilere sorumluluk bilinci kazandırılmaya çalışıldı.
Etkinlik kapsamında 1/A sınıfı öğrencilerinin,bir hafta boyunca yumurtalarını kırmadan eve götürüp tekrar okula getirmeleri istendi.
Bu etkinlikle öğrenciler,yumurtalarını kırmamak için farklı yöntemler geliştirerek sorumluluk alma,bağımsız iş yapabilme becerilerinin gelişmesine büyük katkı sağladılar. Bir hafta boyunca yumurtasını kırmadan okula getirip götürebilen öğrenciler” Sorumluluk Belgesi” ile ödüllendirildiler.
“Yumurtam Çatlamasın” etkinliğinde ödül ve sorumluluk belgesi almaya hak kazanan öğrenciler; İlayda Erekmen, Yiğit Ahmet Dağtaşoğlu, Muhammet Emir Sarıtepeci ve Abdurrahman Yalman

Sponsor
Önceki İçerikŞahiner, “21 Mart Nevruz Bayramımız Kutlu Olsun”
Sonraki İçerikOtomobil Duvara Çarptı : 2 Yaralı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz