MAZOT VE GÜBRE DESTEK ÖDEMELERİ BAŞLIYOR

Sungurlu İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü, mazot ve gübre destekleri T.C. numarasının son rakamına göre dağıtılacağını açıkladı.

Sponsor

Sungurlu İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü, mazot ve gübre destekleri T.C. numarasının son rakamına göre dağıtılacağını açıkladı.

Yapılan açıklamada, “T.C.’sinin son rakamı 8,6 olanların hak edişleri 26 martda saat 18 de hesaplarına yatacağı, T.C. son rakamı 4 olanların 2 Nisan saat 18 de hesaplarına yatacağı, T.C.sinin son rakamı 0 olanların ise 9 Nisanda hesaplarına yatacağı hususunu Sungurlu çiftçilerimizin bilgisine .Güle güle harcayın. Ürününüz bereketli olsun” ifadeleri kullanıldı.

Sponsor
Önceki İçerikSULTANLAR LİGE HAZIRLANIYOR
Sonraki İçerikKAR YAĞIŞI KAZALARI BERABERİNDE GETİRDİ
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz