MARKETLERDEKİ BÜYÜK TEHLİKE! ZABITA, BİRÇOK ÜRÜNE EL KOYDU

Sponsor

Ramazan ayının gelmesiyle birlikte Sungurlu’da denetimlerini sıklaştıran zabıta ekipleri, marketlerde son kullanma tarihi geçmiş ürünün satıldığını tespit etti.

İlçe sınırları içerisinde bulunan marketlerde hijyen, etiket ve tarih denetimi gerçekleştiren Sungurlu Belediyesi Zabıta ekipleri, denetimlerde vatandaşa satılmak üzere raflara konulan yüzlerce ürünün son kullanma tarihinin geçtiğini tespit etti. Zabıtalar tarihi geçen gıda, süt ve süt ürünleri, bakliyat, et ve et ürünleri ile yumurta ve unlu mamullere imha edilmek üzere el koydu. Denetimler sonucunda idari para cezası kesildi.

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, zabıta ekiplerinin sık sık denetimlerde bulunduğunu hatırlatarak “Vatandaşlarımızın sağlığı bizim için her şeyden önemli. İlçemizde gıda üretimi yapan işletmelere sık sık denetimlerimiz yapılıyor. Denetimlerini aralıksız sürdüren ekiplerimiz Ramazan ayı öncesi de gerekli denetimlerini yaptılar ve bundan sonra da sık sık yapacaklar. ” dedi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikSUNGURLUNUN KÜÇÜK EFELERİ TÜRKİYE FİNALLERİNDE
Sonraki İçerikOKUL YANINDA, YOLA SIFIR ÇAY KENARI TEHLİKE SAÇIYOR !
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz