MAL MÜDÜRÜ SÜRER GÖREVE BAŞLADI

Sponsor

Sungurlu’ya Mal Müdürü olarak atanan Burhan Sürer görevine başladı.

Amasya’da Defterdarlık uzmanı olarak görev yapan Burhan Sürer, girdiği mal müdürlük sınavını derece ile kazanarak 31 Mayıs 2022 yılında Sungurlu Mal Müdürü olarak görevine başladı.

Sungurlu şirin ve güzel bir ilçe olduğunu belirten Mal Müdürü Sürer, vatandaşımıza en iyi hizmeti vermek için çalışacaklarını ve burada görev yapmaktan mutluluk duyacağını söyledi.

Sponsor

BURHAN SÜRER KİMDİR?

1980 yılında İstanbul’da doğdu aslen karslıdır. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamladı. Anadolu üniversitesi (örgün öğretim) iktisadi ve idari bilimler fakültesi maliye bölümünü bitirdi. 2010 yılında Muhasebat Genel Müdürlüğü’nün açmış olduğu defterdarlık uzman yardımcılığı sınavını kazandı ve Amasya defterdarlığına atandı.

2013 yılında yeterlilik sınavını kazanarak defterdarlık uzmanı oldu. 2015 yılında muhasebe yetkilisi sertifikasını aldı. 2021 yılında mal müdürlüğü sınavını derece ile kazanarak 31 Mayıs 2022 yılında Sungurlu mal müdürlüğü’nde mal müdürü olarak göreve başladı. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Sponsor
Önceki İçerik“BİLİNÇLİ FARKINDALIK ATÖLYESİ” EĞİTİMLERİ DÜZENLENDİ
Sonraki İçerikECZANEYİ SOYDU, KISKIVRAK YAKALANDI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz