Mahallelerde Hummalı Çalışma

Sponsor

Belediyenin, cadde ve sokaklarda devam eden yol yapım ve kaldırım çalışmaları kapsamında sürdürülen kilit parke taşı döşeme çalışmaları, Akçay Mahallesi 8008. sokak 8009. sokak ve 8010. sokakta bordür ve kilitli parke taşı döşeme çalışması devam ederken, Akçay Mahallesi 8053. sokakta ise sathi asfalt kaplama çalışması yapılıyor.

Ayrıca ekipler Bahçelievler Mahallesi Şehit İlhan Çaylan Caddesinde kaldırım çalışmalarına devam ederken, yine Bahçelievler Mahallesi Seyitler Sokak olarak bilinen bölgeye ise modern bir park yapıyor.

Kilitli parke taşı döşeme çalışmalarına ağırlık verdiklerini söyleyen Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, “Vatandaşlarımızın yazın tozdan, yağmurlu havalarda ise çamurdan kurtulması ve rahat etmesi için parke taşı döşeme, yenileme, kaldırım ve yol çalışmaları aralıksız bir şekilde Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince sürdürülecek” dedi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikSungurlu Belediyespor Lige Hızlı Başladı (VİDEO)
Sonraki İçerikAkrabasının Evinde Kendini Vurdu
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz