Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

Mahallelerde Hummalı Çalışma

Belediyenin, cadde ve sokaklarda devam eden yol yapım ve kaldırım çalışmaları kapsamında sürdürülen kilit parke taşı döşeme çalışmaları, Akçay Mahallesi 8008. sokak 8009. sokak ve 8010. sokakta bordür ve kilitli parke taşı döşeme çalışması devam ederken, Akçay Mahallesi 8053. sokakta ise sathi asfalt kaplama çalışması yapılıyor.

Mahallelerde Hummalı Çalışma » Sungurlu HaberMahallelerde Hummalı Çalışma » Sungurlu HaberMahallelerde Hummalı Çalışma » Sungurlu HaberMahallelerde Hummalı Çalışma » Sungurlu Haber

Ayrıca ekipler Bahçelievler Mahallesi Şehit İlhan Çaylan Caddesinde kaldırım çalışmalarına devam ederken, yine Bahçelievler Mahallesi Seyitler Sokak olarak bilinen bölgeye ise modern bir park yapıyor.

Kilitli parke taşı döşeme çalışmalarına ağırlık verdiklerini söyleyen Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, “Vatandaşlarımızın yazın tozdan, yağmurlu havalarda ise çamurdan kurtulması ve rahat etmesi için parke taşı döşeme, yenileme, kaldırım ve yol çalışmaları aralıksız bir şekilde Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince sürdürülecek” dedi.

İlgili İçerikler

Atakan Tekstil Yaralarını Sarıyor

Safa Özhazinedar

ŞANLI ZAFERİN 98. YILI KUTLU OLSUN

Safa Özhazinedar

Hemşehrimiz Bakan Yardımcısı Oldu

Safa Özhazinedar

Lider Çimentospor’a Konuk Olacak

Hacıalioğlu Çiğ Köfte Salonu Yapılan Dua ile Açıldı

Safa Özhazinedar

 Borsa, İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Yardım Yapacak

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar