Magandalar ile Mücadele Edilecek

Sponsor

Sungurlu İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından düğünlerde sivil ekiplerle magandalar ile mücadeleye devam edeceği bildirildi.

Edinilen bilgilere göre Sungurlu İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan düğün kontrollerinde durumundan şüphelenilen U.K. isimli şahısın yapılan üst aramasında 1 adet ruhsatsız tabanca ve atışa hazır vaziyette 8 adet fişek ele geçirildi.

Yapılan adli işlem neticesinde U.K. savcılığa sevk edildi.  İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından düğünlerde oluşturulan sivil ekiplerle denetim ve kontrollerle magandalar ile mücadeleye devam edileceği bildirildi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikDüğününüz Mutlu Bitsin ! Silah Kullanımına Hayır !
Sonraki İçerikOkur, Askerlik Şube Başkanlığına Atandı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz