Maarif Akşamları Devam Ediyor

Sponsor

Maarif Akşamlarında bu hafta Sungurlu Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Meslek Öğretmenleri ile bir araya gelindi.
Sungurlu Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okul ve kurumların kalitesini artırmak, güzel örnekleri ön plana çıkarmak ve sorunlara çözüm önerileri bulmak amacıyla başlatılan Sungurlu Maarif Akşamları devam ediyor.
Ayda iki kez salı akşamları öğretmenevinde gerçekleştirilen programın bu haftaki misafirleri Sungurlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde(EML) görev yapan Elektrik- Elektronik, Makina, Bilişim Teknolojileri, Mobilya ve Metal bölümü öğretmenleri oldu.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, meslek liselerinin ülkemiz açısından ne kadar önemli olduğu vurgusunu yaparak, burada eğitim gören gençlerimizin ülkemiz sanayi ve ticaret sektöründe teknik eleman olarak görev alması açısından aldığı eğitimin en üst düzeyde olması gerektiğini belirtti. Son yıllarda meslek liselerimizden güzel çalışmaları daha çok görmeye başladık. Gerekli eğitim ve motivasyon yapıldığında bu liselerdeki gençlerimizin büyük başarılar elde edeceği kesindir. Siz değerli meslek öğretmenlerimizin de bu duygularla hareket edip ilçemiz için güzel işler yapacağınızdan şüphemiz yoktur. Okul ziyaretlerinde gördüğüm kadarıyla güzel işler yaptığınızı görmekteyim. Ortaokullardaki öğrencilere ve velilerine bunları iyi anlatmanız gerekmektedir.
Sungurlu Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi meslek öğretmenlerimizin ise tek tek bölümleri hakkında yaptıklarından ve daha iyisini yapabilmek için taleplerini aktardılar.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Eryiğit, Milli Eğitim Bakanlığının mesleki eğitime verdiği önemden bahsederek, en kısa zamanda okulumuzdaki teknik altyapıyı güçlendirerek okulumuzu önemli bir teknik eleman yetiştiren bir okul haline getireceğiz. Aynı zamanda da tam bir proje üretim merkezi haline gelerek ülke çapında ses getiren bir okul olacağız diyerek katılımları ve yaptıkları güzel çalışmalar için tüm öğretmenlerimize teşekkür etti.

Sponsor
Önceki İçerikŞAHİNER; “2013 YILINDA BERİ ISLAH EDİLMEYİ BEKLİYOR”
Sonraki İçerikDijital Pano Yarışmasında Ödüller Verildi
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz